Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Rozpis soutěží pro sezónu 2014-2015

Žákyně

 1. kolo
16.9.2014Benátky n. Jiz.-Nymburk3:0 (22,20,20)
26.9.2014Mladá Boleslav-Čelákovice2:3 (-20,-20,12,26,-13)
36.9.2014Nymburk-Mladá Boleslav2:3 (8,20,-16,-18,-14)
46.9.2014Čelákovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-24,-23,-18)
56.9.2014Benátky n. Jiz.-Mladá Boleslav3:1 (-23,24,24,15)
66.9.2014Hořovice-Příbram1:3 (-9,23,-16,-12)
76.9.2014Kladno B-VK Benešovská3:1 (16,20,-23,19)
86.9.2014Příbram-Kladno B3:1 (-17,23,23,17)
96.9.2014VK Benešovská-Hořovice3:0 (8,12,19)
106.9.2014Hořovice-Kladno B0:3 (-14,-10,-14)
 2. kolo
1113.9.2014Příbram-Čelákovice3:1 (16,-15,9,15)
1213.9.2014VK Benešovská-Nymburk3:0 (7,19,11)
1313.9.2014Čelákovice-VK Benešovská2:3 (-9,23,-15,21,-7)
1413.9.2014Nymburk-Příbram0:3 (-21,-20,-14)
1513.9.2014Příbram-VK Benešovská3:2 (20,-19,19,-16,10)
1613.9.2014Kladno B-Mladá Boleslav2:3 (17,15,-19,-25,-8)
1713.9.2014Hořovice-Benátky n. Jiz.2:3 (-18,25,26,-18,-11)
1813.9.2014Mladá Boleslav-Hořovice3:0 (14,15,12)
1913.9.2014Benátky n. Jiz.-Kladno B1:3 (-11,-18,19,-19)
2013.9.2014Kladno B-Hořovice2:3 (27,-21,-14,14,-9)
 3. kolo
2120.9.2014Čelákovice-Hořovice3:2 (15,-14,-22,19,3)
2220.9.2014Nymburk-Kladno B2:3 (19,-16,-7,13,-14)
2320.9.2014Hořovice-Nymburk3:0 (15,17,11)
2420.9.2014Kladno B-Čelákovice1:3 (-24,-12,20,-21)
2520.9.2014Čelákovice-Nymburk2:3 (13,-19,10,-18,-10)
2620.9.2014Mladá Boleslav-VK Benešovská0:3 (-17,-16,-14)
2720.9.2014Benátky n. Jiz.-Příbram1:3 (-22,19,-11,-18)
2820.9.2014VK Benešovská-Benátky n. Jiz.3:1 (16,10,-21,14)
2920.9.2014Příbram-Mladá Boleslav3:1 (17,-20,28,16)
3020.9.2014Mladá Boleslav-Benátky n. Jiz.1:3 (19,-13,-24,-6)
 4. kolo
3112.10.2014Nymburk-Mladá Boleslav3:0 (18,15,15)
3212.10.2014Čelákovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-22,-23,-10)
3312.10.2014Mladá Boleslav-Čelákovice2:3 (-22,23,21,-12,-9)
3412.10.2014Benátky n. Jiz.-Nymburk3:2 (-12,21,-12,21,12)
3512.10.2014Nymburk-Čelákovice3:0 (15,19,25)
3612.10.2014VK Benešovská-Kladno B3:2 (24,-21,-18,19,8)
3712.10.2014Příbram-Hořovice3:1 (13,13,-21,19)
3812.10.2014Kladno B-Příbram2:3 (18,14,-20,-21,-13)
3912.10.2014Hořovice-VK Benešovská0:3 (-20,-10,-14)
4012.10.2014VK Benešovská-Příbram3:0 (21,20,24)
 5. kolo
411.11.2014Čelákovice-Příbram0:3 (-16,-17,-15)
421.11.2014Nymburk-VK Benešovská0:3 (-15,-20,-22)
431.11.2014Příbram-Nymburk3:1 (-25,11,18,11)
441.11.2014VK Benešovská-Čelákovice3:0 (19,15,24)
451.11.2014Čelákovice-Nymburk1:3 (18,-20,-12,-17)
462.11.2014Benátky n. Jiz.-Hořovice3:0 (10,13,24)
472.11.2014Mladá Boleslav-Kladno B3:0 (22,22,24)
482.11.2014Hořovice-Mladá Boleslav1:3 (15,-13,-20,-22)
492.11.2014Kladno B-Benátky n. Jiz.0:3 (-21,-17,-22)
502.11.2014Benátky n. Jiz.-Mladá Boleslav0:3 (-18,-14,-15)
 6. kolo
5123.11.2014Hořovice-Čelákovice3:1 (21,-22,14,13)
5223.11.2014Kladno B-Nymburk3:0 (15,15,18)
5323.11.2014Čelákovice-Kladno B0:3 (-13,-16,-15)
5423.11.2014Nymburk-Hořovice3:0 (22,15,16)
5523.11.2014Hořovice-Kladno B0:3 (-9,-14,-16)
5623.11.2014Příbram-Benátky n. Jiz.3:1 (-23,19,22,12)
5723.11.2014VK Benešovská-Mladá Boleslav3:0 (16,21,20)
5823.11.2014Benátky n. Jiz.-VK Benešovská0:3 (-16,-8,-10)
5923.11.2014Mladá Boleslav-Příbram1:3 (19,-22,-18,-18)
6023.11.2014Příbram-VK Benešovská3:0 (16,15,12)
 7. kolo
6114.12.2014Mladá Boleslav-Čelákovice3:0 (13,20,19)
6214.12.2014Benátky n. Jiz.-Nymburk0:3 (-9,-15,-20)
6314.12.2014Čelákovice-Benátky n. Jiz.3:1 (-18,20,20,12)
6414.12.2014Nymburk-Mladá Boleslav3:0 (25,14,20)
6514.12.2014Mladá Boleslav-Benátky n. Jiz.3:1 (9,-15,14,20)
6614.12.2014Kladno B-VK Benešovská0:3 (-8,-10,-21)
6714.12.2014Hořovice-Příbram0:3 (-12,-8,-14)
6814.12.2014VK Benešovská-Hořovice3:0 (5,5,12)
6914.12.2014Příbram-Kladno B3:1 (18,-13,11,15)
7014.12.2014Kladno B-Hořovice3:1 (15,-20,5,15)
 8. kolo
7111.1.2015VK Benešovská-Nymburk3:0 (19,18,13)
7211.1.2015Příbram-Čelákovice3:2 (-9,-13,20,20,13)
7311.1.2015Nymburk-Příbram3:0 (11,6,16)
7411.1.2015Čelákovice-VK Benešovská0:3 (-9,-16,-13)
7511.1.2015VK Benešovská-Příbram3:0 (13,8,8)
7611.1.2015Hořovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-20,-23,-21)
7711.1.2015Kladno B-Mladá Boleslav0:3 (-15,-10,-21)
7811.1.2015Benátky n. Jiz.-Kladno B3:0 (13,17,15)
7911.1.2015Mladá Boleslav-Hořovice3:0 (12,18,8)
 9. kolo
8025.1.2015Nymburk-Kladno B3:0 (13,18,20)
8125.1.2015Čelákovice-Hořovice0:3 (-16,-22,-13)
8225.1.2015Kladno B-Čelákovice2:3 (20,-19,23,-19,-11)
8325.1.2015Hořovice-Nymburk0:3 (-12,-19,-12)
8425.1.2015Nymburk-Čelákovice3:0 (11,12,22)
8525.1.2015Benátky n. Jiz.-Příbram3:0 (20,13,12)
8625.1.2015Mladá Boleslav-VK Benešovská0:3 (-13,-16,-23)
8725.1.2015Příbram-Mladá Boleslav0:3 (-12,-16,-17)
8825.1.2015VK Benešovská-Benátky n. Jiz.3:0 (15,22,19)
 10. kolo
8922.2.2015Čelákovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-15,-21,-12)
9022.2.2015Nymburk-Mladá Boleslav3:1 (20,22,-13,18)
9122.2.2015Benátky n. Jiz.-Nymburk1:3 (-15,-10,22,-16)
9222.2.2015Mladá Boleslav-Čelákovice3:2 (16,-21,22,-15,14)
9328.2.2015Příbram-Hořovice3:0 (10,16,17)
9428.2.2015VK Benešovská-Kladno B3:1 (25,-18,13,16)
9528.2.2015Hořovice-VK Benešovská0:3 (-22,-19,-15)
9628.2.2015Kladno B-Příbram1:3 (-22,19,-23,-16)
 11. kolo
9715.3.2015Mladá Boleslav-Hořovice1:3 (-25,-21,18,-18)
9815.3.2015Benátky n. Jiz.-Kladno B3:2 (-15,-23,22,16,12)
9915.3.2015Hořovice-Benátky n. Jiz.1:3 (22,-21,-24,-21)
10015.3.2015Kladno B-Mladá Boleslav3:1 (24,-23,23,18)
10121.3.2015Nymburk-VK Benešovská0:3 (-17,-19,-19)
10221.3.2015Čelákovice-Příbram0:3 (-18,-18,-15)
10321.3.2015VK Benešovská-Čelákovice3:0 (16,16,21)
10421.3.2015Příbram-Nymburk3:0 (12,12,17)
 12. kolo
10529.3.2015Kladno B-Nymburk3:1 (16,20,-17,18)
10629.3.2015Hořovice-Čelákovice3:0 (15,21,11)
10729.3.2015Nymburk-Hořovice3:1 (-11,29,25,26)
10829.3.2015Čelákovice-Kladno B0:3 (-7,-20,-16)
10929.3.2015VK Benešovská-Mladá Boleslav3:0 (10,14,11)
11029.3.2015Příbram-Benátky n. Jiz.3:0 (21,17,11)
11129.3.2015Mladá Boleslav-Příbram1:3 (-23,-6,25,-18)
11229.3.2015Benátky n. Jiz.-VK Benešovská2:3 (-24,25,-11,19,-8)

 

Kadetky

 1. kolo
16.9.2014Benátky n. Jiz.-Nymburk3:0 (22,20,20)
26.9.2014Mladá Boleslav-Čelákovice2:3 (-20,-20,12,26,-13)
36.9.2014Nymburk-Mladá Boleslav2:3 (8,20,-16,-18,-14)
46.9.2014Čelákovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-24,-23,-18)
56.9.2014Benátky n. Jiz.-Mladá Boleslav3:1 (-23,24,24,15)
66.9.2014Hořovice-Příbram1:3 (-9,23,-16,-12)
76.9.2014Kladno B-VK Benešovská3:1 (16,20,-23,19)
86.9.2014Příbram-Kladno B3:1 (-17,23,23,17)
96.9.2014VK Benešovská-Hořovice3:0 (8,12,19)
106.9.2014Hořovice-Kladno B0:3 (-14,-10,-14)
 2. kolo
1113.9.2014Příbram-Čelákovice3:1 (16,-15,9,15)
1213.9.2014VK Benešovská-Nymburk3:0 (7,19,11)
1313.9.2014Čelákovice-VK Benešovská2:3 (-9,23,-15,21,-7)
1413.9.2014Nymburk-Příbram0:3 (-21,-20,-14)
1513.9.2014Příbram-VK Benešovská3:2 (20,-19,19,-16,10)
1613.9.2014Kladno B-Mladá Boleslav2:3 (17,15,-19,-25,-8)
1713.9.2014Hořovice-Benátky n. Jiz.2:3 (-18,25,26,-18,-11)
1813.9.2014Mladá Boleslav-Hořovice3:0 (14,15,12)
1913.9.2014Benátky n. Jiz.-Kladno B1:3 (-11,-18,19,-19)
2013.9.2014Kladno B-Hořovice2:3 (27,-21,-14,14,-9)
 3. kolo
2120.9.2014Čelákovice-Hořovice3:2 (15,-14,-22,19,3)
2220.9.2014Nymburk-Kladno B2:3 (19,-16,-7,13,-14)
2320.9.2014Hořovice-Nymburk3:0 (15,17,11)
2420.9.2014Kladno B-Čelákovice1:3 (-24,-12,20,-21)
2520.9.2014Čelákovice-Nymburk2:3 (13,-19,10,-18,-10)
2620.9.2014Mladá Boleslav-VK Benešovská0:3 (-17,-16,-14)
2720.9.2014Benátky n. Jiz.-Příbram1:3 (-22,19,-11,-18)
2820.9.2014VK Benešovská-Benátky n. Jiz.3:1 (16,10,-21,14)
2920.9.2014Příbram-Mladá Boleslav3:1 (17,-20,28,16)
3020.9.2014Mladá Boleslav-Benátky n. Jiz.1:3 (19,-13,-24,-6)
 4. kolo
3112.10.2014Nymburk-Mladá Boleslav3:0 (18,15,15)
3212.10.2014Čelákovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-22,-23,-10)
3312.10.2014Mladá Boleslav-Čelákovice2:3 (-22,23,21,-12,-9)
3412.10.2014Benátky n. Jiz.-Nymburk3:2 (-12,21,-12,21,12)
3512.10.2014Nymburk-Čelákovice3:0 (15,19,25)
3612.10.2014VK Benešovská-Kladno B3:2 (24,-21,-18,19,8)
3712.10.2014Příbram-Hořovice3:1 (13,13,-21,19)
3812.10.2014Kladno B-Příbram2:3 (18,14,-20,-21,-13)
3912.10.2014Hořovice-VK Benešovská0:3 (-20,-10,-14)
4012.10.2014VK Benešovská-Příbram3:0 (21,20,24)
 5. kolo
411.11.2014Čelákovice-Příbram0:3 (-16,-17,-15)
421.11.2014Nymburk-VK Benešovská0:3 (-15,-20,-22)
431.11.2014Příbram-Nymburk3:1 (-25,11,18,11)
441.11.2014VK Benešovská-Čelákovice3:0 (19,15,24)
451.11.2014Čelákovice-Nymburk1:3 (18,-20,-12,-17)
462.11.2014Benátky n. Jiz.-Hořovice3:0 (10,13,24)
472.11.2014Mladá Boleslav-Kladno B3:0 (22,22,24)
482.11.2014Hořovice-Mladá Boleslav1:3 (15,-13,-20,-22)
492.11.2014Kladno B-Benátky n. Jiz.0:3 (-21,-17,-22)
502.11.2014Benátky n. Jiz.-Mladá Boleslav0:3 (-18,-14,-15)
 6. kolo
5123.11.2014Hořovice-Čelákovice3:1 (21,-22,14,13)
5223.11.2014Kladno B-Nymburk3:0 (15,15,18)
5323.11.2014Čelákovice-Kladno B0:3 (-13,-16,-15)
5423.11.2014Nymburk-Hořovice3:0 (22,15,16)
5523.11.2014Hořovice-Kladno B0:3 (-9,-14,-16)
5623.11.2014Příbram-Benátky n. Jiz.3:1 (-23,19,22,12)
5723.11.2014VK Benešovská-Mladá Boleslav3:0 (16,21,20)
5823.11.2014Benátky n. Jiz.-VK Benešovská0:3 (-16,-8,-10)
5923.11.2014Mladá Boleslav-Příbram1:3 (19,-22,-18,-18)
6023.11.2014Příbram-VK Benešovská3:0 (16,15,12)
 7. kolo
6114.12.2014Mladá Boleslav-Čelákovice3:0 (13,20,19)
6214.12.2014Benátky n. Jiz.-Nymburk0:3 (-9,-15,-20)
6314.12.2014Čelákovice-Benátky n. Jiz.3:1 (-18,20,20,12)
6414.12.2014Nymburk-Mladá Boleslav3:0 (25,14,20)
6514.12.2014Mladá Boleslav-Benátky n. Jiz.3:1 (9,-15,14,20)
6614.12.2014Kladno B-VK Benešovská0:3 (-8,-10,-21)
6714.12.2014Hořovice-Příbram0:3 (-12,-8,-14)
6814.12.2014VK Benešovská-Hořovice3:0 (5,5,12)
6914.12.2014Příbram-Kladno B3:1 (18,-13,11,15)
7014.12.2014Kladno B-Hořovice3:1 (15,-20,5,15)
 8. kolo
7111.1.2015VK Benešovská-Nymburk3:0 (19,18,13)
7211.1.2015Příbram-Čelákovice3:2 (-9,-13,20,20,13)
7311.1.2015Nymburk-Příbram3:0 (11,6,16)
7411.1.2015Čelákovice-VK Benešovská0:3 (-9,-16,-13)
7511.1.2015VK Benešovská-Příbram3:0 (13,8,8)
7611.1.2015Hořovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-20,-23,-21)
7711.1.2015Kladno B-Mladá Boleslav0:3 (-15,-10,-21)
7811.1.2015Benátky n. Jiz.-Kladno B3:0 (13,17,15)
7911.1.2015Mladá Boleslav-Hořovice3:0 (12,18,8)
 9. kolo
8025.1.2015Nymburk-Kladno B3:0 (13,18,20)
8125.1.2015Čelákovice-Hořovice0:3 (-16,-22,-13)
8225.1.2015Kladno B-Čelákovice2:3 (20,-19,23,-19,-11)
8325.1.2015Hořovice-Nymburk0:3 (-12,-19,-12)
8425.1.2015Nymburk-Čelákovice3:0 (11,12,22)
8525.1.2015Benátky n. Jiz.-Příbram3:0 (20,13,12)
8625.1.2015Mladá Boleslav-VK Benešovská0:3 (-13,-16,-23)
8725.1.2015Příbram-Mladá Boleslav0:3 (-12,-16,-17)
8825.1.2015VK Benešovská-Benátky n. Jiz.3:0 (15,22,19)
 10. kolo
8922.2.2015Čelákovice-Benátky n. Jiz.0:3 (-15,-21,-12)
9022.2.2015Nymburk-Mladá Boleslav3:1 (20,22,-13,18)
9122.2.2015Benátky n. Jiz.-Nymburk1:3 (-15,-10,22,-16)
9222.2.2015Mladá Boleslav-Čelákovice3:2 (16,-21,22,-15,14)
9328.2.2015Příbram-Hořovice3:0 (10,16,17)
9428.2.2015VK Benešovská-Kladno B3:1 (25,-18,13,16)
9528.2.2015Hořovice-VK Benešovská0:3 (-22,-19,-15)
9628.2.2015Kladno B-Příbram1:3 (-22,19,-23,-16)
 11. kolo
9715.3.2015Mladá Boleslav-Hořovice1:3 (-25,-21,18,-18)
9815.3.2015Benátky n. Jiz.-Kladno B3:2 (-15,-23,22,16,12)
9915.3.2015Hořovice-Benátky n. Jiz.1:3 (22,-21,-24,-21)
10015.3.2015Kladno B-Mladá Boleslav3:1 (24,-23,23,18)
10121.3.2015Nymburk-VK Benešovská0:3 (-17,-19,-19)
10221.3.2015Čelákovice-Příbram0:3 (-18,-18,-15)
10321.3.2015VK Benešovská-Čelákovice3:0 (16,16,21)
10421.3.2015Příbram-Nymburk3:0 (12,12,17)
 12. kolo
10529.3.2015Kladno B-Nymburk3:1 (16,20,-17,18)
10629.3.2015Hořovice-Čelákovice3:0 (15,21,11)
10729.3.2015Nymburk-Hořovice3:1 (-11,29,25,26)
10829.3.2015Čelákovice-Kladno B0:3 (-7,-20,-16)
10929.3.2015VK Benešovská-Mladá Boleslav3:0 (10,14,11)
11029.3.2015Příbram-Benátky n. Jiz.3:0 (21,17,11)
11129.3.2015Mladá Boleslav-Příbram1:3 (-23,-6,25,-18)
11229.3.2015Benátky n. Jiz.-VK Benešovská2:3 (-24,25,-11,19,-8)

 

Zdroj ze stránek VISu:

Žákyně: http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=6141

Kadetky: http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=5994

 

Tak si to zapište do Vašich kalendářů v mobilech, tabletech apod. Hezké prázdniny.




Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram