Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Ženy B

1 Neratovice A 22 15 4 0 3 59:21 1843:1532 53
2 Roztoky B 22 14 1 3 4 53:28 1861:1647 47
3 Příbram B 22 10 2 3 7 43:41 1831:1775 37
4 Komárov A 22 11 1 0 10 41:38 1716:1696 35
5 Dobříš A 24 8 2 3 11 42:52 1957:2022 31
6 Tuchlovice A 22 4 2 3 13 32:54 1734:1949 19
7 Kladno 22 2 2 2 16 23:59 1585:1906 12

Rozpis zápasů

1. kolo
1 6. 10. 2019, 10:00 Komárov A - Příbram B 3:0 (19,19,17)
2 28. 9. 2019, 10:00 Roztoky B - Neratovice A 3:1 (14,-24,22,17)
3 28. 9. 2019, 10:00 Dobříš A - Kladno Pořadatel: NH - ZŠ Nečín, 262 13 Nečín 70 3:1 (13,13,-20,17)
4 6. 10. 2019, 10:00 Komárov A - Příbram B 0:3 (-16,-23,-18)
5 28. 9. 2019, 10:00 Roztoky B - Neratovice A 0:3 (-22,-24,-11)
6 28. 9. 2019, 10:00 Dobříš A - Kladno Pořadatel: NH - ZŠ Nečín , 262 13 Nečín 70 2:3 (21,18,-16,-21,-12)
2. kolo
7 5. 10. 2019, 10:00 Neratovice A - Dobříš A 3:0 (18,12,23)
8 5. 10. 2019, 10:00 Příbram B - Roztoky B Pořadatel: NH SPŠ Hrabákova 1:3 (20,-19,-22,-19)
9 5. 10. 2019, 10:00 Tuchlovice A - Komárov A 1:3 (-20,-18,17,-21)
10 5. 10. 2019, 10:00 Neratovice A - Dobříš A 3:0 (20,18,10)
11 5. 10. 2019, 10:00 Příbram B - Roztoky B Pořadatel: NH SPŠ Hrabákova 0:3 (-21,-27,-23)
12 5. 10. 2019, 10:00 Tuchlovice A - Komárov A 1:3 (-20,21,-22,-12)
3. kolo
13 12. 10. 2019, 09:00 Roztoky B - Tuchlovice A 3:0 (10,23,18)
14 12. 10. 2019, 11:00 Dobříš A - Příbram B Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 3:0 (11,12,18)
15 12. 10. 2019, 10:00 Kladno - Neratovice A 0:3 (-14,-26,-22)
16 12. 10. 2019, 13:00 Roztoky B - Tuchlovice A 3:0 (17,22,16)
17 12. 10. 2019, 15:00 Dobříš A - Příbram B Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 1:3 (-17,22,-15,-16)
18 12. 10. 2019, 10:00 Kladno - Neratovice A 0:3 (-13,-18,-15)
4. kolo
19 19. 10. 2019, 10:00 Příbram B - Kladno Pořadatel: NH SPŠ Hrabákova 3:1 (22,-16,21,10)
20 19. 10. 2019, 09:00 Tuchlovice A - Dobříš A 1:3 (25,-17,-13,-17)
21 19. 10. 2019, 10:00 Komárov A - Roztoky B 0:3 (-17,-22,-19)
22 19. 10. 2019, 10:00 Příbram B - Kladno Pořadatel: NH SPŠ Hrabákova 3:1 (-22,17,22,24)
23 19. 10. 2019, 13:00 Tuchlovice A - Dobříš A 2:3 (-17,23,24,-21,-11)
24 19. 10. 2019, 10:00 Komárov A - Roztoky B 3:0 (24,20,17)
5. kolo
25 2. 11. 2019, 11:00 Dobříš A - Komárov A Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 3:0 (13,17,20)
26 2. 11. 2019, 10:00 Kladno - Tuchlovice A 2:3 (23,22,-21,-20,-10)
27 2. 11. 2019, 10:00 Neratovice A - Příbram B 3:2 (21,-19,15,-15,8)
28 2. 11. 2019, 15:00 Dobříš A - Komárov A Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 3:1 (-19,14,17,21)
29 2. 11. 2019, 10:00 Kladno - Tuchlovice A 3:1 (13,18,-20,23)
30 2. 11. 2019, 10:00 Neratovice A - Příbram B 3:0 (15,17,16)
6. kolo
31 9. 11. 2019, 09:00 Tuchlovice A - Neratovice A 3:1 (19,23,-24,18)
32 9. 11. 2019, 10:00 Komárov A - Kladno 3:0 (19,15,9)
33 9. 11. 2019, 09:00 Roztoky B - Dobříš A 3:2 (21,22,-23,-22,21)
34 9. 11. 2019, 13:00 Tuchlovice A - Neratovice A 2:3 (18,21,-12,-22,-6)
35 9. 11. 2019, 10:00 Komárov A - Kladno 3:2 (-23,16,-21,24,7)
36 9. 11. 2019, 13:00 Roztoky B - Dobříš A 3:0 (15,19,11)
7. kolo
37 16. 11. 2019, 10:00 Kladno - Roztoky B 1:3 (23,-18,-22,-8)
38 16. 11. 2019, 10:00 Neratovice A - Komárov A 3:0 (19,19,14)
39 16. 11. 2019, 10:00 Příbram B - Tuchlovice A 3:2 (-28,22,11,-24,13)
40 16. 11. 2019, 10:00 Kladno - Roztoky B 0:3 (-20,-19,-13)
41 16. 11. 2019, 10:00 Neratovice A - Komárov A 3:1 (11,-20,11,19)
42 16. 11. 2019, 10:00 Příbram B - Tuchlovice A 3:1 (22,13,-17,19)
8. kolo
43 23. 11. 2019, 10:00 Příbram B - Komárov A 3:1 (10,16,-24,16)
44 23. 11. 2019, 10:00 Neratovice A - Roztoky B 0:3 (-17,-21,-12)
45 23. 11. 2019, 10:00 Kladno - Dobříš A 1:3 (27,-18,-11,-19)
46 23. 11. 2019, 10:00 Příbram B - Komárov A 3:0 (15,30,20)
47 23. 11. 2019, 10:00 Neratovice A - Roztoky B 3:1 (18,-18,19,22)
48 23. 11. 2019, 10:00 Kladno - Dobříš A 3:2 (15,-14,15,-18,15)
9. kolo
49 30. 11. 2019, 11:00 Dobříš A - Neratovice A Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 1:3 (-13,-26,16,-20)
50 30. 11. 2019, 09:00 Roztoky B - Příbram B 3:0 (16,19,19)
51 30. 11. 2019, 10:00 Komárov A - Tuchlovice A 3:1 (13,21,-23,23)
52 30. 11. 2019, 15:00 Dobříš A - Neratovice A Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 0:3 (-15,-14,-23)
53 30. 11. 2019, 13:00 Roztoky B - Příbram B 2:3 (20,-17,23,-20,-7)
54 30. 11. 2019, 10:00 Komárov A - Tuchlovice A 3:1 (-31,18,13,11)
10. kolo
55 12. 1. 2020, 13:00 Tuchlovice A - Roztoky B 3:2 (-22,15,-24,23,8)
56 7. 12. 2019, 11:00 Příbram B - Dobříš A 3:0 (14,20,16)
57 7. 12. 2019, 10:00 Neratovice A - Kladno 3:1 (16,-23,18,18)
58 12. 1. 2020, 16:00 Tuchlovice A - Roztoky B 0:3 (-23,-13,-16)
59 7. 12. 2019, 14:00 Příbram B - Dobříš A 3:1 (18,-21,17,14)
60 7. 12. 2019, 10:00 Neratovice A - Kladno 3:0 (24,14,16)
11. kolo
61 14. 12. 2019, 10:00 Kladno - Příbram B 1:3 (-25,-12,15,-21)
62 14. 12. 2019, 10:00 Dobříš A - Tuchlovice A Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 3:1 (23,10,-20,23)
63 14. 12. 2019, 10:00 Roztoky B - Komárov A 3:1 (-21,18,9,15)
64 14. 12. 2019, 10:00 Kladno - Příbram B 3:0 (17,19,24)
65 14. 12. 2019, 10:00 Dobříš A - Tuchlovice A Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 1:3 (-13,-19,15,-20)
66 14. 12. 2019, 10:00 Roztoky B - Komárov A 3:1 (-23,19,20,18)
12. kolo
67 11. 1. 2020, 10:00 Komárov A - Dobříš A 3:1 (19,-23,14,17)
68 11. 1. 2020, 10:00 Tuchlovice A - Kladno 3:0 (15,19,16)
69 11. 1. 2020, 10:00 Příbram B - Neratovice A Pořadatel: NH SPŠ Hrabákova 2:3 (22,19,-18,-26,-12)
70 11. 1. 2020, 10:00 Komárov A - Dobříš A 3:1 (19,-23,19,12)
71 11. 1. 2020, 10:00 Tuchlovice A - Kladno 3:0 (21,12,23)
72 11. 1. 2020, 10:00 Příbram B - Neratovice A Pořadatel: NH SPŠ Hrabákova 2:3 (18,-20,23,-21,-4)
13. kolo
73 18. 1. 2020, 10:00 Neratovice A - Tuchlovice A 3:0 (15,15,17)
74 18. 1. 2020, 10:00 Kladno - Komárov A 0:3 (-22,-20,-12)
75 18. 1. 2020, 10:00 Dobříš A - Roztoky B Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 3:2 (23,15,-14,-23,10)
76 18. 1. 2020, 10:00 Neratovice A - Tuchlovice A 3:0 (16,21,7)
77 18. 1. 2020, 10:00 Kladno - Komárov A 0:3 (-14,-20,-18)
78 18. 1. 2020, 10:00 Dobříš A - Roztoky B Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70 3:1 (22,-18,19,21)
14. kolo
79 25. 1. 2020, 09:00 Roztoky B - Kladno Matas M.
80 25. 1. 2020, 10:00 Komárov A - Neratovice A Kolář M.
81 25. 1. 2020, 10:00 Tuchlovice A - Příbram B Ibl J.
82 25. 1. 2020, 13:00 Roztoky B - Kladno Matas M.
83 25. 1. 2020, 10:00 Komárov A - Neratovice A Kolář M.
84 25. 1. 2020, 10:00 Tuchlovice A - Příbram B Ibl J.

 

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram