Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Kadetky 1. liga

1 Příbram 18 12 1 3 2 46:21 1536:1294 41
2 Ústí n. L. 18 12 1 1 4 43:18 1412:1071 39
3 Chodov B 20 8 3 2 7 37:36 1565:1542 32
4 Řepy 18 6 4 1 7 33:34 1425:1440 27
5 Plzeň B 18 5 0 2 11 25:40 1346:1440 17
6 Třebín 20 2 2 2 12 19:54 1214:1711 10

 

rozpis zápasů

1. kolo
1 8. 2. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Plzeň B 3:1 (14,-16,21,15)
2 8. 2. 2020, 09:00 Řepy - Třebín 3:0 (21,22,13)
3 8. 2. 2020, 10:00 Chodov B - Příbram 2:3 (15,-23,18,-20,-13)
2. kolo
4 8. 2. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Plzeň B 3:2 (-18,-24,10,22,7)
5 8. 2. 2020, 13:00 Řepy - Třebín 3:0 (19,15,16)
6 8. 2. 2020, 14:00 Chodov B - Příbram 3:0 (13,23,21)
3. kolo
7 23. 2. 2020, 10:00 Příbram - Řepy Hrabákova 271 Příbram - Příbram II 3:0 (10,20,20)
8 15. 2. 2020, 10:00 Třebín - Ústí n. L. 0:3 (-14,-11,-6)
9 8. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Chodov B 3:0 (17,21,20)
4. kolo
10 23. 2. 2020, 14:00 Příbram - Řepy Hrabákova 271 Příbram - Příbram II 3:0 (23,19,18)
11 15. 2. 2020, 14:00 Třebín - Ústí n. L. 0:3 (-17,-20,-18)
12 8. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Chodov B 0:3 (-23,-23,-17)
5. kolo
13 8. 3. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Příbram 1:3 (-21,-23,17,-17)
14 22. 2. 2020, 09:00 Řepy - Plzeň B 1:3 (22,-16,-23,-17)
15 22. 2. 2020, 10:00 Chodov B - Třebín 3:0 (23,16,15)
6. kolo
16 8. 3. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Příbram 0:3 (-16,-17,-19)
17 22. 2. 2020, 13:00 Řepy - Plzeň B 3:1 (17,19,-18,20)
18 22. 2. 2020, 14:00 Chodov B - Třebín 3:1 (11,17,-18,24)
7. kolo
19 29. 2. 2020, 10:00 Příbram - Chodov B 3:0 (15,16,21)
20 29. 2. 2020, 11:00 Třebín - Řepy Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-6,-14,-19)
21 1. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Ústí n. L. 0:3 (-23,-26,-21)
8. kolo
22 29. 2. 2020, 14:00 Příbram - Chodov B 2:3 (-17,-21,11,23,-14)
23 29. 2. 2020, 14:00 Třebín - Řepy Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 2:3 (23,-23,-13,22,-5)
24 1. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Ústí n. L. 3:0 (18,12,20)
9. kolo
25 7. 3. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Třebín nehraje se 3:X
26 7. 3. 2020, 10:00 Řepy - Příbram PříbramHrabákova 271 Příbram - Příbram II 0:3 (-17,-20,-21)
27 7. 3. 2020, 10:00 Chodov B - Plzeň B Školní 697 Chodov 3:1 (-23,20,19,23)
10. kolo
28 7. 3. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Třebín nehraje se 3:X
29 7. 3. 2020, 14:00 Řepy - Příbram PříbramHrabákova 271 Příbram - Příbram II 3:2 (-18,-14,23,22,13)
30 7. 3. 2020, 14:00 Chodov B - Plzeň B Školní 697 Chodov 3:1 (-24,7,20,16)
11. kolo
31 15. 3. 2020, 10:00 Příbram - Ústí n. L. .
32 28. 2. 2020, 15:00 Třebín - Chodov B M. Chlajna 1319 České Budějovice - České Budějovice 2 2:3 (-19,-23,23,24,-6)
33 15. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Řepy .
12. kolo
34 15. 3. 2020, 14:00 Příbram - Ústí n. L. .
35 28. 2. 2020, 17:30 Třebín - Chodov B M. Chlajna 1319 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-21,-12,-9)
36 15. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Řepy .

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram