Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Kadetky 1. liga

1 TJ Baník Příbram 8 8 0 0 0 24:1 627:395 24
2 ŠSK Demlova Jihlava 6 5 0 0 1 16:6 501:437 15
3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 8 3 1 0 4 14:15 609:632 11
4 SK Kometa Praha 8 2 0 0 6 7:19 506:591 6
5 SK Volejbal Kolín 6 1 1 0 4 7:15 412:494 5
6 SK Třebín A 8 1 0 2 5 10:22 607:713 5

 

rozpis zápasů

1. kolo
1 12. 9. 2020, 12:00 Demlova - Třebín 3:1 (12,-19,10,16)
2 12. 9. 2020, 11:00 H. Brod B - Příbram 0:3 (-11,-18,-20)
3 13. 9. 2020, 10:00 Kometa - Kolín 3:1 (7,-21,15,16)
2. kolo
4 12. 9. 2020, 16:00 Demlova - Třebín 3:0 (21,16,17)
5 12. 9. 2020, 15:00 H. Brod B - Příbram 0:3 (-14,-13,-23)
6 13. 9. 2020, 14:00 Kometa - Kolín 3:0 (20,25,19)
3. kolo
7 19. 9. 2020, 10:00 Třebín - Kolín 2:3 (19,-23,-14,18,-8)
8 19. 9. 2020, 10:00 Příbram - Kometa 3:0 (12,11,6)
9 19. 9. 2020, 12:00 Demlova - H. Brod B 1:3 (-19,-17,20,-20)
4. kolo
10 19. 9. 2020, 14:00 Třebín - Kolín 1:3 (-13,22,-22,-15)
11 19. 9. 2020, 14:00 Příbram - Kometa 3:0 (15,18,25)
12 19. 9. 2020, 16:00 Demlova - H. Brod B 3:1 (23,23,-14,23)
5. kolo
13 3. 10. 2020, 09:00 H. Brod B - Třebín 3:2 (-19,20,21,-22,9)
14 4. 10. 2020, 10:00 Kometa - Demlova 0:3 (-21,-20,-21)
15 3. 10. 2020, 09:00 Kolín - Příbram 0:3 (-10,-17,-17)
6. kolo
16 3. 10. 2020, 13:00 H. Brod B - Třebín 1:3 (-19,-12,22,-9)
17 4. 10. 2020, 14:00 Kometa - Demlova 1:3 (-17,12,-20,-7)
18 3. 10. 2020, 13:00 Kolín - Příbram 0:3 (-24,-10,-8)
7. kolo
19 10. 10. 2020, 13:00 Třebín - Příbram 0:3 (-15,-13,-23)
20 10. 10. 2020, 11:00 Demlova - Kolín odloženo COVID Hajn L.
21 10. 10. 2020, 11:00 H. Brod B - Kometa Bratříků 851 Havlíčkův Brod 3:0 (18,20,21)
8. kolo
22 10. 10. 2020, 16:00 Třebín - Příbram 1:3 (-15,-19,24,-12)
23 10. 10. 2020, 15:00 Demlova - Kolín odloženo COVID Hajn L.
24 10. 10. 2020, 15:00 H. Brod B - Kometa Bratříků 851 Havlíčkův Brod 3:0 (21,15,20)
11. kolo
31 7. 11. 2020, 10:00 Třebín - Demlova .
32 7. 11. 2020, 10:00 Příbram - H. Brod B .
33 7. 11. 2020, 10:00 Kolín - Kometa .
12. kolo
34 7. 11. 2020, 14:00 Třebín - Demlova .
35 7. 11. 2020, 14:00 Příbram - H. Brod B .
36 7. 11. 2020, 14:00 Kolín - Kometa .
13. kolo
37 28. 11. 2020, 09:00 Kolín - Třebín .
38 29. 11. 2020, 10:00 Kometa - Příbram .
39 28. 11. 2020, 09:00 H. Brod B - Demlova .
14. kolo
40 28. 11. 2020, 13:00 Kolín - Třebín .
41 29. 11. 2020, 14:00 Kometa - Příbram .
42 28. 11. 2020, 13:00 H. Brod B - Demlova .
15. kolo
43 5. 12. 2020, 09:00 Třebín - H. Brod B .
44 5. 12. 2020, 12:00 Demlova - Kometa .
45 5. 12. 2020, 10:00 Příbram - Kolín .
16. kolo
46 5. 12. 2020, 13:00 Třebín - H. Brod B .
47 5. 12. 2020, 16:00 Demlova - Kometa .
48 5. 12. 2020, 14:00 Příbram - Kolín .
17. kolo
49 9. 1. 2021, 10:00 Příbram - Třebín .
50 9. 1. 2021, 10:00 Kolín - Demlova .
51 12. 12. 2020, 10:00 Kometa - H. Brod B .
18. kolo
52 9. 1. 2021, 14:00 Příbram - Třebín .
53 9. 1. 2021, 14:00 Kolín - Demlova .
54 12. 12. 2020, 14:00 Kometa - H. Brod B .
19. kolo
55 24. 1. 2021, 10:00 Třebín - Kometa .
56 23. 1. 2021, 09:00 H. Brod B - Kolín .
57 23. 1. 2021, 10:00 Demlova - Příbram .
20. kolo
58 24. 1. 2021, 14:00 Třebín - Kometa .
59 23. 1. 2021, 13:00 H. Brod B - Kolín .
60 23. 1. 2021, 14:00 Demlova - Příbram .

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram