Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Starší žákyně krajský přebor

1 TJ Kralupy A 5 5 0 0 0 10:0 250:73 15
2 Vavřinec Kladno A 5 5 0 0 0 10:0 250:108 15
3 TJ Kralupy B 5 5 0 0 0 10:0 250:126 15
4 TJ Spartak Hořovice A 5 4 1 0 0 10:1 265:141 14
5 TJ Sokol Roztoky 5 4 1 0 0 10:1 264:155 14
6 Vavřinec Kladno B 5 4 1 0 0 10:1 263:172 14
7 SK Volejbal Kolín A. 5 3 1 1 0 9:3 267:202 12
8 TJ Neratovice 6 3 0 1 2 7:6 251:235 10
9 Volleyball Nymburk 4 1 3 0 0 8:3 231:181 9
10 TJ Baník Příbram 4 2 1 1 0 7:3 211:162 9
11 VK Benátky nad Jizerou 5 2 0 2 1 6:6 234:215 8
12 TJ Sokol Dobřichovice 4 2 0 1 1 5:4 173:184 7
13 SK Volejbal Kolín B 5 1 1 2 1 6:7 239:256 7
14 TJ SPARTA Kutná Hora 2 2 0 0 0 4:0 101:82 6
15 TJ Sokol Králův Dvůr 5 1 1 1 2 5:7 217:262 6
16 TJ Spartak Hořovice B 5 1 1 0 3 4:7 183:244 5
17 TJ EMĚ Mělník B 7 1 1 0 5 4:11 251:342 5
18 VK Rakovník 5 1 0 2 2 4:8 231:245 5
19 TJ EMĚ Mělník A 7 1 0 1 5 3:12 243:349 4
20 VSC Čelákovice 3 0 1 0 2 2:5 107:157 2
21 SC SPIRIT Říčany 6 0 1 0 5 2:11 206:301 2
22 TJ Kunice 6 0 0 2 4 2:12 223:329 2
23 T. J. Sokol Brandýs nad Labem 5 0 0 0 5 0:10 150:250 0
24 TK Slovan Lysá nad Labem 4 0 0 0 4 0:8 115:200 0
25 TJ EMĚ Mělník C 6 0 0 0 6 0:12 96:300 0

 

Rozpis

1. kolo
1 13. 9. 2020, 10:00 Kutná Hora - Říčany Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora 2:0 (13,23)
2 13. 9. 2020, 10:00 Kolín A - Kunice Pořadatel: v hale - 2 hřiště 2:0 (20,14)
3 13. 9. 2020, 10:00 Kolín B - Kunice 2:1 (20,-23,15)
4 13. 9. 2020, 10:00 Kolín A - Říčany 2:0 (10,19)
5 13. 9. 2020, 10:00 Kolín B - Říčany 1:2 (13,-12,-13)
6 13. 9. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kunice 2:0 (24,22)
7 13. 9. 2020, 10:00 Lysá nad Labem - Dobřichovice Pořadatel: TK Slovan Lysá nad Labem 0:2 (-16,-14)
8 13. 9. 2020, 10:00 Nymburk - Příbram Pořadatel: venku - 2 hřiště 2:1 (-23,22,12)
9 13. 9. 2020, 10:00 Nymburk - Dobřichovice 2:1 (-23,13,9)
10 13. 9. 2020, 10:00 Lysá nad Labem - Příbram 0:2 (-9,-15)
11 13. 9. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 1:2 (-24,15,-15)
12 13. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Hořovice A Pořadatel: v hale - 2 hřiště 0:2 (-7,-1)
13 13. 9. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Hořovice B 2:0 (9,20)
14 13. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Králův Dvůr 0:2 (-16,-20)
15 13. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Hořovice B 0:2 (-21,-15)
16 13. 9. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Hořovice A 0:2 (-8,-16)
17 13. 9. 2020, 10:00 Čelákovice - Kladno A Pořadatel: VSC Čelákovice 0:2 (-7,-14)
18 13. 9. 2020, 10:00 Neratovice - Kladno B Pořadatel: venku - 2 hřiště 0:2 (-10,-19)
19 13. 9. 2020, 10:00 Čelákovice - Rakovník 2:1 (22,-20,10)
20 13. 9. 2020, 10:00 Neratovice - Kladno A 0:2 (-11,-10)
21 13. 9. 2020, 10:00 Neratovice - Rakovník 2:0 (21,14)
22 13. 9. 2020, 10:00 Čelákovice - Kladno B 0:2 (-15,-11)
23 13. 9. 2020, 10:00 Mělník A - Kralupy A Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 0:2 (-5,-6)
24 13. 9. 2020, 10:00 Mělník B - Kralupy B Pořadatel: venku - 3 hřiště 0:2 (-7,-11)
25 13. 9. 2020, 10:00 Mělník C - Roztoky 0:2 (-12,-6)
26 13. 9. 2020, 10:00 Mělník A - Kralupy B 0:2 (-13,-19)
27 13. 9. 2020, 10:00 Mělník B - Roztoky 0:2 (-9,-23)
28 13. 9. 2020, 10:00 Mělník C - Kralupy A 0:2 (-3,-1)
29 13. 9. 2020, 10:00 Mělník A - Roztoky 0:2 (-14,-13)
30 13. 9. 2020, 10:00 Mělník B - Kralupy A 0:2 (-14,-11)
31 13. 9. 2020, 10:00 Mělník C - Kralupy B 0:2 (-7,-9)
32 13. 9. 2020, 10:00 Mělník A - Mělník B 0:2 (-17,-22)
2. kolo
33 11. 10. 2020, 10:00 Říčany - Kralupy A Pořadatel: SC SPIRIT Říčany 0:2 (-9,-11)
34 11. 10. 2020, 10:00 Kunice - Kralupy B Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-14,-17)
35 11. 10. 2020, 10:00 Říčany - Roztoky 0:2 (-24,-15)
36 11. 10. 2020, 10:00 Kunice - Kralupy A 0:2 (-7,-6)
37 11. 10. 2020, 10:00 Kunice - Roztoky 1:2 (23,-12,-2)
38 11. 10. 2020, 10:00 Říčany - Kralupy B 0:2 (-11,-18)
39 11. 10. 2020, 10:00 Rakovník - Mělník A Pořadatel: VK Rakovník 0:2 (-17,-19)
40 11. 10. 2020, 10:00 Kladno A - Mělník B Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (13,21)
41 11. 10. 2020, 10:00 Kladno B - Mělník C 2:0 (10,13)
42 11. 10. 2020, 10:00 Kladno A - Mělník A 2:0 (12,13)
43 11. 10. 2020, 10:00 Rakovník - Mělník C 2:0 (13,15)
44 11. 10. 2020, 10:00 Kladno B - Mělník B 2:0 (13,22)
45 11. 10. 2020, 10:00 Kladno A - Mělník C 2:0 (0,7)
46 11. 10. 2020, 10:00 Kladno B - Mělník A 2:1 (22,-23,12)
47 11. 10. 2020, 10:00 Rakovník - Mělník B 1:2 (15,-13,-15)
48 11. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Neratovice Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr - v Chýni 0:2 (-5,-15)
49 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště .
50 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice B - Čelákovice .
51 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Neratovice 2:1 (13,-25,11)
52 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice B - Neratovice 0:2 (-8,-7)
53 11. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Čelákovice .
54 11. 10. 2020, 10:00 Dobřichovice - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Dobřichovice 2:0 (22,19)
55 11. 10. 2020, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště 2:1 (-12,15,6)
56 11. 10. 2020, 10:00 Příbram - Brandýs nad Labem 2:0 (12,17)
57 11. 10. 2020, 10:00 Dobřichovice - Benátky nad Jizerou 0:2 (-23,-3)
58 11. 10. 2020, 10:00 Kolín A - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín 1:2 (15,-23,-9)
59 11. 10. 2020, 10:00 Kolín B - Lysá nad Labem Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (15,18)
60 11. 10. 2020, 10:00 Kutná Hora - Nymburk .
61 11. 10. 2020, 10:00 Kolín A - Lysá nad Labem 2:0 (18,10)
62 11. 10. 2020, 10:00 Kolín B - Nymburk 0:2 (-10,-8)
63 11. 10. 2020, 10:00 Kutná Hora - Lysá nad Labem .
64 11. 10. 2020, 10:00 Kolín A - Kolín B 2:1 (-20,21,10)
3. kolo
65 25. 10. 2020, 10:00 Nymburk - Lysá nad Labem Pořadatel: Volleyball Nymburk - odloženo .
66 25. 10. 2020, 10:00 Říčany - Kunice Pořadatel: odloženo .
67 25. 10. 2020, 10:00 Lysá nad Labem - Říčany Pořadatel: odloženo .
68 25. 10. 2020, 10:00 Nymburk - Kunice Pořadatel: odloženo .
69 25. 10. 2020, 10:00 Lysá nad Labem - Kunice Pořadatel: odloženo .
70 25. 10. 2020, 10:00 Nymburk - Říčany Pořadatel: odloženo .
71 25. 10. 2020, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem Pořadatel: SK Volejbal Kolín - odloženo .
72 25. 10. 2020, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou Pořadatel: odloženo .
73 25. 10. 2020, 10:00 Kolín A - Brandýs nad Labem Pořadatel: odloženo .
74 25. 10. 2020, 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou Pořadatel: odloženo .
75 25. 10. 2020, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem Pořadatel: odloženo .
76 25. 10. 2020, 10:00 Kolín A - Benátky nad Jizerou Pořadatel: odloženo .
77 25. 10. 2020, 10:00 Kolín B - Kutná Hora Pořadatel: odloženo .
78 25. 10. 2020, 10:00 Neratovice - Čelákovice Pořadatel: TJ Neratovice - odloženo .
79 25. 10. 2020, 10:00 Dobřichovice - Příbram Pořadatel: odloženo .
80 25. 10. 2020, 10:00 Čelákovice - Dobřichovice Pořadatel: odloženo .
81 25. 10. 2020, 10:00 Neratovice - Příbram Pořadatel: odloženo .
82 25. 10. 2020, 10:00 Čelákovice - Příbram Pořadatel: odloženo .
83 25. 10. 2020, 10:00 Neratovice - Dobřichovice Pořadatel: odloženo .
84 25. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Mělník C Pořadatel: TJ Spartak Hořovice - odloženo .
85 25. 10. 2020, 10:00 Hořovice B - Mělník B Pořadatel: odloženo .
86 25. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Mělník A Pořadatel: odloženo .
87 25. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Mělník B Pořadatel: odloženo .
88 25. 10. 2020, 10:00 Hořovice B - Mělník A Pořadatel: odloženo .
89 25. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Mělník C Pořadatel: odloženo .
90 25. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Mělník A Pořadatel: odloženo .
91 25. 10. 2020, 10:00 Hořovice B - Mělník C Pořadatel: odloženo .
92 25. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Mělník B Pořadatel: odloženo .
93 25. 10. 2020, 10:00 Mělník C - Mělník A Pořadatel: odloženo .
94 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Hořovice B 2:0 (14,13)
95 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy A - Kladno A Pořadatel: TJ Kralupy - odloženo .
96 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy B - Kladno B Pořadatel: odloženo .
97 25. 10. 2020, 10:00 Roztoky - Rakovník Pořadatel: odloženo .
98 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy A - Kladno B Pořadatel: odloženo .
99 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy B - Rakovník Pořadatel: odloženo .
100 25. 10. 2020, 10:00 Roztoky - Kladno A Pořadatel: odloženo .
101 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy A - Rakovník Pořadatel: odloženo .
102 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy B - Kladno A Pořadatel: odloženo .
103 25. 10. 2020, 10:00 Roztoky - Kladno B Pořadatel: odloženo .
104 25. 10. 2020, 10:00 Kralupy A - Kralupy B Pořadatel: odloženo .
4. kolo
105 15. 11. 2020, 10:00 Kunice - Kladno A Pořadatel: TJ Kunice .
106 15. 11. 2020, 10:00 Říčany - Kladno B Pořadatel: 1 hřiště .
107 15. 11. 2020, 10:00 Kunice - Rakovník .
108 15. 11. 2020, 10:00 Říčany - Kladno A .
109 15. 11. 2020, 10:00 Říčany - Rakovník .
110 15. 11. 2020, 10:00 Kunice - Kladno B .
111 15. 11. 2020, 10:00 Hořovice B - Roztoky Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
112 15. 11. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kralupy B Pořadatel: 3 hřiště .
113 15. 11. 2020, 10:00 Hořovice A - Kralupy A .
114 15. 11. 2020, 10:00 Hořovice B - Kralupy B .
115 15. 11. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kralupy A .
116 15. 11. 2020, 10:00 Hořovice A - Roztoky .
117 15. 11. 2020, 10:00 Hořovice B - Kralupy A .
118 15. 11. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Roztoky .
119 15. 11. 2020, 10:00 Hořovice A - Kralupy B .
120 15. 11. 2020, 10:00 Roztoky - Kralupy A .
121 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice B - Králův Dvůr 2:1 (21,-22,12)
122 15. 11. 2020, 10:00 Příbram - Mělník B Pořadatel: TJ Baník Příbram .
123 15. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Mělník C Pořadatel: 1 hřiště .
124 15. 11. 2020, 10:00 Příbram - Mělník A .
125 15. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Mělník B .
126 15. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Mělník A .
127 15. 11. 2020, 10:00 Příbram - Mělník C .
128 15. 11. 2020, 10:00 Kutná Hora - Čelákovice Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora .
129 15. 11. 2020, 10:00 Kolín A - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště .
130 15. 11. 2020, 10:00 Kolín B - Čelákovice .
131 15. 11. 2020, 10:00 Kutná Hora - Neratovice .
132 15. 11. 2020, 10:00 Kolín A - Čelákovice .
133 15. 11. 2020, 10:00 Kolín B - Neratovice .
134 15. 11. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín A .
135 15. 11. 2020, 10:00 Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem Pořadatel: TK Slovan Lysá nad Labem .
136 15. 11. 2020, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště .
137 15. 11. 2020, 10:00 Nymburk - Brandýs nad Labem .
138 15. 11. 2020, 10:00 Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou .
5. kolo
139 6. 12. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Říčany Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
140 6. 12. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kunice Pořadatel: 1 hřiště .
141 6. 12. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Říčany .
142 6. 12. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kunice .
143 6. 12. 2020, 10:00 Neratovice - Lysá nad Labem Pořadatel: TJ Neratovice .
144 6. 12. 2020, 10:00 Čelákovice - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
145 6. 12. 2020, 10:00 Čelákovice - Lysá nad Labem .
146 6. 12. 2020, 10:00 Neratovice - Nymburk .
147 6. 12. 2020, 10:00 Mělník C - Kolín A Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
148 6. 12. 2020, 10:00 Mělník A - Kolín B Pořadatel: 2 hřiště .
149 6. 12. 2020, 10:00 Mělník B - Kutná Hora .
150 6. 12. 2020, 10:00 Mělník A - Kolín A .
151 6. 12. 2020, 10:00 Mělník C - Kutná Hora .
152 6. 12. 2020, 10:00 Mělník B - Kolín B .
153 6. 12. 2020, 10:00 Mělník A - Kutná Hora .
154 6. 12. 2020, 10:00 Mělník B - Kolín A .
155 6. 12. 2020, 10:00 Mělník C - Kolín B .
156 6. 12. 2020, 10:00 Roztoky - Dobřichovice Pořadatel: TJ Sokol Roztoky .
157 6. 12. 2020, 10:00 Kralupy A - Příbram Pořadatel: 1 hřiště .
158 6. 12. 2020, 10:00 Kralupy B - Příbram .
159 6. 12. 2020, 10:00 Kralupy A - Dobřichovice .
160 6. 12. 2020, 10:00 Kralupy B - Dobřichovice .
161 6. 12. 2020, 10:00 Roztoky - Příbram .
162 6. 12. 2020, 10:00 Kladno A - Králův Dvůr Pořadatel: Kladno volejbal cz .
163 6. 12. 2020, 10:00 Kladno B - Hořovice A Pořadatel: 3 hřiště .
164 6. 12. 2020, 10:00 Rakovník - Hořovice B .
165 6. 12. 2020, 10:00 Kladno A - Hořovice A .
166 6. 12. 2020, 10:00 Kladno B - Hořovice B .
167 6. 12. 2020, 10:00 Rakovník - Králův Dvůr .
168 6. 12. 2020, 10:00 Kladno A - Hořovice B .
169 6. 12. 2020, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr .
170 6. 12. 2020, 10:00 Rakovník - Hořovice A .
171 6. 12. 2020, 10:00 Kladno A - Kladno B .
6. kolo
172 10. 1. 2021, 10:00 Kunice - Králův Dvůr Pořadatel: TJ Kunice .
173 10. 1. 2021, 10:00 Říčany - Hořovice B Pořadatel: 1 hřiště .
174 10. 1. 2021, 10:00 Kunice - Hořovice A .
175 10. 1. 2021, 10:00 Říčany - Králův Dvůr .
176 10. 1. 2021, 10:00 Říčany - Hořovice A .
177 10. 1. 2021, 10:00 Kunice - Hořovice B .
178 10. 1. 2021, 10:00 Příbram - Kladno A Pořadatel: TJ Baník Příbram .
179 10. 1. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kladno B Pořadatel: 1 hřiště .
180 10. 1. 2021, 10:00 Příbram - Rakovník .
181 10. 1. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kladno A .
182 10. 1. 2021, 10:00 Dobřichovice - Rakovník .
183 10. 1. 2021, 10:00 Příbram - Kladno B .
184 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy B - Kolín A Pořadatel: TJ Kralupy .
185 10. 1. 2021, 10:00 Roztoky - Kolín B Pořadatel: 2 hřiště .
186 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy A - Kutná Hora .
187 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy B - Kolín B .
188 10. 1. 2021, 10:00 Roztoky - Kutná Hora .
189 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy A - Kolín A .
190 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy B - Kutná Hora .
191 10. 1. 2021, 10:00 Roztoky - Kolín A .
192 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy A - Kolín B .
193 10. 1. 2021, 10:00 Kralupy B - Roztoky .
194 10. 1. 2021, 10:00 Nymburk - Mělník C Pořadatel: Volleyball Nymburk .
195 10. 1. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Mělník A Pořadatel: 2 hřiště .
196 10. 1. 2021, 10:00 Nymburk - Mělník B .
197 10. 1. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Mělník C .
198 10. 1. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Mělník B .
199 10. 1. 2021, 10:00 Nymburk - Mělník A .
200 10. 1. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Čelákovice Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
201 10. 1. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Neratovice Pořadatel: 1 hřiště .
202 10. 1. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice .
203 10. 1. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice .
204 10. 1. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou .
7. kolo
205 14. 2. 2021, 10:00 Čelákovice - Říčany Pořadatel: VSC Čelákovice .
206 14. 2. 2021, 10:00 Neratovice - Kunice Pořadatel: 1 hřiště .
207 14. 2. 2021, 10:00 Neratovice - Říčany .
208 14. 2. 2021, 10:00 Čelákovice - Kunice .
209 14. 11. 2020, 10:00 Mělník B - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
210 14. 11. 2020, 10:00 Mělník C - Brandýs nad Labem Pořadatel: 2 hřiště .
211 14. 11. 2020, 10:00 Mělník A - Benátky nad Jizerou .
212 14. 11. 2020, 10:00 Mělník B - Brandýs nad Labem .
213 14. 11. 2020, 10:00 Mělník C - Benátky nad Jizerou .
214 14. 11. 2020, 10:00 Mělník A - Brandýs nad Labem .
215 14. 11. 2020, 10:00 Mělník B - Mělník C .
216 14. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Lysá nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Roztoky .
217 14. 2. 2021, 10:00 Kralupy A - Nymburk Pořadatel: 1 hřiště .
218 14. 2. 2021, 10:00 Kralupy B - Nymburk .
219 14. 2. 2021, 10:00 Kralupy A - Lysá nad Labem .
220 14. 2. 2021, 10:00 Kralupy B - Lysá nad Labem .
221 14. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Nymburk .
222 14. 2. 2021, 10:00 Kladno B - Kolín A Pořadatel: Kladno volejbal cz .
223 14. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Kolín B Pořadatel: 3 hřiště .
224 14. 2. 2021, 10:00 Kladno A - Kutná Hora .
225 14. 2. 2021, 10:00 Kladno B - Kolín B .
226 14. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Kutná Hora .
227 14. 2. 2021, 10:00 Kladno A - Kolín A .
228 14. 2. 2021, 10:00 Kladno B - Kutná Hora .
229 14. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Kolín A .
230 14. 2. 2021, 10:00 Kladno A - Kolín B .
231 14. 2. 2021, 10:00 Kladno B - Rakovník .
232 6. 2. 2021, 10:00 Hořovice A - Příbram Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
233 6. 2. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Dobřichovice Pořadatel: 2 hřiště .
234 6. 2. 2021, 10:00 Hořovice B - Příbram .
235 6. 2. 2021, 10:00 Hořovice A - Dobřichovice .
236 6. 2. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Příbram .
237 6. 2. 2021, 10:00 Hořovice B - Dobřichovice .
238 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice A - Králův Dvůr 2:0 (12,19)
8. kolo
239 28. 2. 2021, 10:00 Říčany - Dobřichovice Pořadatel: SC SPIRIT Říčany .
240 28. 2. 2021, 10:00 Kunice - Příbram Pořadatel: 1 hřiště .
241 28. 2. 2021, 10:00 Kunice - Dobřichovice .
242 28. 2. 2021, 10:00 Říčany - Příbram .
243 28. 2. 2021, 10:00 Kolín A - Králův Dvůr Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
244 28. 2. 2021, 10:00 Kolín B - Hořovice A Pořadatel: 3 hřiště .
245 28. 2. 2021, 10:00 Kutná Hora - Hořovice B .
246 28. 2. 2021, 10:00 Kolín B - Králův Dvůr .
247 28. 2. 2021, 10:00 Kolín A - Hořovice B .
248 28. 2. 2021, 10:00 Kutná Hora - Hořovice A .
249 28. 2. 2021, 10:00 Kolín B - Hořovice B .
250 28. 2. 2021, 10:00 Kutná Hora - Králův Dvůr .
251 28. 2. 2021, 10:00 Kolín A - Hořovice A .
252 28. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Lysá nad Labem Pořadatel: VK Rakovník .
253 28. 2. 2021, 10:00 Kladno A - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
254 28. 2. 2021, 10:00 Kladno B - Lysá nad Labem .
255 28. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Nymburk .
256 28. 2. 2021, 10:00 Kladno A - Lysá nad Labem .
257 28. 2. 2021, 10:00 Kladno B - Nymburk .
258 28. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Kladno A .
259 28. 2. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy A Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
260 28. 2. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště .
261 28. 2. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky .
262 28. 2. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy A .
263 28. 2. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Roztoky .
264 28. 2. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B .
265 28. 2. 2021, 10:00 Neratovice - Mělník C Pořadatel: TJ Neratovice .
266 28. 2. 2021, 10:00 Čelákovice - Mělník A Pořadatel: 2 hřiště .
267 28. 2. 2021, 10:00 Neratovice - Mělník B .
268 28. 2. 2021, 10:00 Čelákovice - Mělník C .
269 28. 2. 2021, 10:00 Čelákovice - Mělník B .
270 28. 2. 2021, 10:00 Neratovice - Mělník A .
9. kolo
271 14. 3. 2021, 10:00 Mělník C - Kunice Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
272 14. 3. 2021, 10:00 Mělník A - Říčany Pořadatel: 2 hřiště .
273 14. 3. 2021, 10:00 Mělník B - Říčany .
274 14. 3. 2021, 10:00 Mělník A - Kunice .
275 14. 3. 2021, 10:00 Mělník B - Kunice .
276 14. 3. 2021, 10:00 Mělník C - Říčany .
277 14. 3. 2021, 10:00 Kralupy A - Neratovice Pořadatel: TJ Kralupy .
278 14. 3. 2021, 10:00 Kralupy B - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště .
279 14. 3. 2021, 10:00 Roztoky - Čelákovice .
280 14. 3. 2021, 10:00 Kralupy B - Neratovice .
281 14. 3. 2021, 10:00 Roztoky - Neratovice .
282 14. 3. 2021, 10:00 Kralupy A - Čelákovice .
283 14. 3. 2021, 10:00 Kladno A - Brandýs nad Labem Pořadatel: Kladno volejbal cz .
284 14. 3. 2021, 10:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 2 hřiště .
285 14. 3. 2021, 10:00 Rakovník - Benátky nad Jizerou .
286 14. 3. 2021, 10:00 Kladno B - Brandýs nad Labem .
287 14. 3. 2021, 10:00 Rakovník - Brandýs nad Labem .
288 14. 3. 2021, 10:00 Kladno A - Benátky nad Jizerou .
289 14. 3. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Lysá nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr .
290 14. 3. 2021, 10:00 Hořovice A - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
291 14. 3. 2021, 10:00 Hořovice B - Nymburk .
292 14. 3. 2021, 10:00 Hořovice A - Lysá nad Labem .
293 14. 3. 2021, 10:00 Hořovice B - Lysá nad Labem .
294 14. 3. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Nymburk .
295 14. 3. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kutná Hora Pořadatel: TJ Sokol Dobřichovice .
296 14. 3. 2021, 10:00 Příbram - Kolín A Pořadatel: 1 hřiště .
297 14. 3. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kolín B .
298 14. 3. 2021, 10:00 Příbram - Kutná Hora .
299 14. 3. 2021, 10:00 Příbram - Kolín B .
300 14. 3. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kolín A .

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram