Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Starší žákyně krajský přebor

1 Kralupy 11 11 0 0 0 22:0 550:255 33
2 Kladno 12 8 1 2 1 20:7 566:483 28
3 Kralupy B 11 5 2 2 2 16:10 554:470 21
4 Příbram 9 5 2 0 2 14:6 428:352 19
5 Nymburk 11 3 1 0 7 8:15 436:528 11
6 Benátky nad Jizerou 12 3 1 0 8 8:17 429:543 11
7 Brandýs nad Labem 12 2 0 0 10 4:20 401:580 6
8 Roztoky u Prahy 12 1 0 3 8 5:22 459:612 6

 

Rozpis

1. kolo
1 3. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:0 (21,10)
2 3. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (9,17)
3 3. 11. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk 0:2 (-22,-15)
4 3. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy 0:2 (-16,-12)
5 3. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (6,16)
6 3. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (10,22)
7 3. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy B Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 0:2 (-23,-17)
8 3. 11. 2019, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-23,-19)
9 3. 11. 2019, 10:00 Kralupy B - Kladno 2:1 (-16,7,8)
10 3. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram 0:2 (-19,-15)
11 3. 11. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy B 2:1 (19,-21,10)
12 3. 11. 2019, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy 2:0 (13,22)
2. kolo
13 24. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Brandýs nad Labem Pořadatel: Volleyball Nymburk - v Kostomlatech n. Lab. 0:2 (-25,-25)
14 24. 11. 2019, 10:00 Kladno - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (13,-16,-8)
15 24. 11. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B 0:2 (-24,-10)
16 24. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno 0:2 (-16,-12)
17 24. 11. 2019, 10:00 Kladno - Brandýs nad Labem 2:0 (15,20)
18 24. 11. 2019, 10:00 Kralupy B - Nymburk 2:0 (17,18)
19 24. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy Pořadatel: TJ Sokol Roztoky - hraje se v Benátkách nad Jizerou 0:2 (-13,-10)
20 24. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-13,-15)
21 24. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Příbram 2:0 (7,8)
22 24. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-12)
23 24. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy 0:2 (-13,-16)
24 24. 11. 2019, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy 2:0 (8,21)
3. kolo
25 8. 12. 2019, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:0 (20,17)
26 8. 12. 2019, 10:00 Nymburk - Kralupy Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-16,-9)
27 8. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy 0:2 (-12,-7)
28 8. 12. 2019, 10:00 Kladno - Nymburk 2:0 (21,16)
29 8. 12. 2019, 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy 2:1 (21,-22,12)
30 8. 12. 2019, 10:00 Kralupy - Kladno 2:0 (3,11)
31 15. 12. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (19,10)
32 15. 12. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy B Pořadatel: 1 hřiště 2:1 (25,-18,11)
33 15. 12. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B 0:2 (-13,-13)
34 15. 12. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram 0:2 (-13,-13)
35 15. 12. 2019, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou 2:0 (6,14)
36 15. 12. 2019, 10:00 Kralupy B - Brandýs nad Labem 2:0 (13,11)
4. kolo
37 12. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Kralupy B Pořadatel: TJ Kralupy A 2:0 (21,11)
38 9. 2. 2020, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: v Nymburce .
39 12. 1. 2020, 10:00 Kralupy B - Nymburk 0:2 (-23,-24)
40 12. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Příbram Pořadatel: odloženo .
41 12. 1. 2020, 10:00 Příbram - Kralupy B Pořadatel: odloženo .
42 12. 1. 2020, 10:00 Nymburk - Kralupy 0:2 (-11,-11)
43 12. 1. 2020, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:1 (-23,19,7)
44 12. 1. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (11,18)
45 12. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Brandýs nad Labem 2:0 (14,20)
46 12. 1. 2020, 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (20,14)
47 12. 1. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy 2:1 (14,-12,14)
48 12. 1. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-14,-11)
5. kolo
49 9. 2. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk Pořadatel: Volleyball Nymburk Licek J. ,Nastoupil V.
50 9. 2. 2020, 10:00 Kladno - Příbram Pořadatel: 2 hřiště .
51 9. 2. 2020, 10:00 Nymburk - Příbram .
52 9. 2. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno .
53 9. 2. 2020, 10:00 Kladno - Nymburk .
54 9. 2. 2020, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou .
55 9. 2. 2020, 10:00 Kralupy B - Kralupy Pořadatel: TJ Kralupy B Hrubý F. ,Kubišta J.
56 9. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Roztoky u Prahy Pořadatel: 2 hřiště .
57 9. 2. 2020, 10:00 Kralupy - Roztoky u Prahy .
58 9. 2. 2020, 10:00 Kralupy B - Brandýs nad Labem .
59 9. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy .
60 9. 2. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy B .
6. kolo
61 23. 2. 2020, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
62 23. 2. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště .
63 23. 2. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B Rakušan M. ,Studničný M.
64 23. 2. 2020, 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy .
65 23. 2. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Benátky nad Jizerou .
66 23. 2. 2020, 10:00 Kralupy B - Nymburk .
67 23. 2. 2020, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: TJ Baník Příbram Černý J.
68 23. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy Pořadatel: 1 hřiště .
69 23. 2. 2020, 10:00 Kladno - Kralupy .
70 23. 2. 2020, 10:00 Příbram - Brandýs nad Labem .
71 23. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno .
72 23. 2. 2020, 10:00 Kralupy - Příbram .
7. kolo
73 4. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem Vlasák J.
74 4. 4. 2020, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy Pořadatel: 1 hřiště .
75 4. 4. 2020, 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy .
76 4. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram .
77 4. 4. 2020, 10:00 Příbram - Nymburk .
78 4. 4. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Brandýs nad Labem .
79 4. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Kralupy B Pořadatel: TJ Kralupy A Hrubý F. ,Kubišta J.
80 4. 4. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
81 4. 4. 2020, 10:00 Kralupy B - Kladno .
82 4. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou .
83 4. 4. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B .
84 4. 4. 2020, 10:00 Kladno - Kralupy .

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram