Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Mladší žákyně 

1 VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Kunice A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Kunice B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Vavřinec Kladno 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 SC SPIRIT Říčany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 VK Rakovník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
 

 

Rozpis zápasů

1. kolo
1 4. 10. 2020, 10:00 Hořovice - Rakovník Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
2 4. 10. 2020, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: 3 hřiště .
3 4. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Roztoky .
4 4. 10. 2020, 10:00 Příbram - Rakovník .
5 4. 10. 2020, 10:00 Hořovice - Roztoky .
6 4. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kladno .
7 4. 10. 2020, 10:00 Příbram - Roztoky .
8 4. 10. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Rakovník .
9 4. 10. 2020, 10:00 Hořovice - Kladno .
10 4. 10. 2020, 10:00 Kunice A - Říčany Pořadatel: TJ Kunice .
11 4. 10. 2020, 10:00 Kunice B - Dobřichovice Pořadatel: 1 hřiště .
12 4. 10. 2020, 10:00 VK Benešovská - Dobřichovice .
13 4. 10. 2020, 10:00 Kunice B - Říčany .
14 4. 10. 2020, 10:00 VK Benešovská - Říčany .
15 4. 10. 2020, 10:00 Kunice A - Dobřichovice .
2. kolo
16 8. 11. 2020, 10:00 Říčany - Roztoky Pořadatel: SC SPIRIT Říčany .
17 8. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Kladno Pořadatel: 1 hřiště .
18 8. 11. 2020, 10:00 Říčany - Rakovník .
19 8. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Roztoky .
20 8. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Rakovník .
21 8. 11. 2020, 10:00 Říčany - Kladno .
22 8. 11. 2020, 10:00 Hořovice - Kunice B Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
23 8. 11. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kunice A Pořadatel: 3 hřiště .
24 8. 11. 2020, 10:00 Příbram - VK Benešovská .
25 8. 11. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kunice B .
26 8. 11. 2020, 10:00 Hořovice - VK Benešovská .
27 8. 11. 2020, 10:00 Příbram - Kunice A .
28 8. 11. 2020, 10:00 Králův Dvůr - VK Benešovská .
29 8. 11. 2020, 10:00 Příbram - Kunice B .
30 8. 11. 2020, 10:00 Hořovice - Kunice A .
3. kolo
31 29. 11. 2020, 10:00 VK Benešovská - Roztoky Pořadatel: VK Benešovská .
32 29. 11. 2020, 10:00 Kunice A - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
33 29. 11. 2020, 10:00 Kunice B - Rakovník .
34 29. 11. 2020, 10:00 Kunice A - Roztoky .
35 29. 11. 2020, 10:00 VK Benešovská - Rakovník .
36 29. 11. 2020, 10:00 Kunice B - Kladno .
37 29. 11. 2020, 10:00 Kunice A - Rakovník .
38 29. 11. 2020, 10:00 Kunice B - Roztoky .
39 29. 11. 2020, 10:00 VK Benešovská - Kladno .
40 29. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Příbram Pořadatel: TJ Sokol Dobřichovice .
41 29. 11. 2020, 10:00 Říčany - Králův Dvůr Pořadatel: 1 hřiště .
42 29. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Hořovice .
43 29. 11. 2020, 10:00 Říčany - Příbram .
44 29. 11. 2020, 10:00 Říčany - Hořovice .
45 29. 11. 2020, 10:00 Dobřichovice - Králův Dvůr .
4. kolo
46 5. 12. 2020, 10:00 Roztoky - Kladno Pořadatel: TJ Sokol Roztoky .
47 5. 12. 2020, 10:00 Roztoky - Rakovník Pořadatel: 1 hřiště .
48 5. 12. 2020, 10:00 Kladno - Rakovník .
49 5. 12. 2020, 10:00 Kladno - Roztoky .
50 5. 12. 2020, 10:00 Rakovník - Roztoky .
51 5. 12. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr .
52 5. 12. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Příbram Pořadatel: 1 hřiště .
53 5. 12. 2020, 10:00 Hořovice - Příbram .
54 5. 12. 2020, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr .
55 5. 12. 2020, 10:00 Příbram - Králův Dvůr .
56 5. 12. 2020, 10:00 Říčany - Dobřichovice Pořadatel: SC SPIRIT Říčany .
57 5. 12. 2020, 10:00 Dobřichovice - Říčany .
58 5. 12. 2020, 10:00 Kunice B - Kunice A Pořadatel: TJ Kunice .
59 5. 12. 2020, 10:00 Kunice B - VK Benešovská Pořadatel: 1 hřiště .
60 5. 12. 2020, 10:00 Kunice A - VK Benešovská .
61 5. 12. 2020, 10:00 Kunice A - Kunice B .
62 5. 12. 2020, 10:00 VK Benešovská - Kunice B .
5. kolo
63 24. 1. 2021, 10:00 Kladno - Kunice B Pořadatel: Kladno volejbal cz .
64 24. 1. 2021, 10:00 Rakovník - Kunice A Pořadatel: 3 hřiště .
65 24. 1. 2021, 10:00 Roztoky - VK Benešovská .
66 24. 1. 2021, 10:00 Rakovník - Kunice B .
67 24. 1. 2021, 10:00 Kladno - VK Benešovská .
68 24. 1. 2021, 10:00 Roztoky - Kunice A .
69 24. 1. 2021, 10:00 Rakovník - VK Benešovská .
70 24. 1. 2021, 10:00 Roztoky - Kunice B .
71 24. 1. 2021, 10:00 Kladno - Kunice A .
72 24. 1. 2021, 10:00 Příbram - Dobřichovice Pořadatel: TJ Baník Příbram .
73 24. 1. 2021, 10:00 Hořovice - Říčany Pořadatel: 1 hřiště .
74 24. 1. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Dobřichovice .
75 24. 1. 2021, 10:00 Příbram - Říčany .
76 24. 1. 2021, 10:00 Hořovice - Dobřichovice .
77 24. 1. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Říčany .
78 24. 1. 2021, 10:00 Příbram - Hořovice .
6. kolo
79 13. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Dobřichovice Pořadatel: VK Rakovník .
80 13. 2. 2021, 10:00 Kladno - Říčany Pořadatel: 2 hřiště .
81 13. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Dobřichovice .
82 13. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Říčany .
83 13. 2. 2021, 10:00 Kladno - Dobřichovice .
84 13. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Říčany .
85 13. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Kladno .
86 7. 2. 2021, 10:00 VK Benešovská - Králův Dvůr Pořadatel: VK Benešovská .
87 7. 2. 2021, 10:00 Kunice A - Příbram Pořadatel: 2 hřiště .
88 7. 2. 2021, 10:00 Kunice B - Hořovice .
89 7. 2. 2021, 10:00 VK Benešovská - Příbram .
90 7. 2. 2021, 10:00 Kunice A - Hořovice .
91 7. 2. 2021, 10:00 Kunice B - Králův Dvůr .
92 7. 2. 2021, 10:00 VK Benešovská - Hořovice .
93 7. 2. 2021, 10:00 Kunice A - Králův Dvůr .
94 7. 2. 2021, 10:00 Kunice B - Příbram .
95 7. 2. 2021, 10:00 VK Benešovská - Kunice A .
7. kolo
96 27. 2. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr Pořadatel: Kladno volejbal cz .
97 27. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Hořovice Pořadatel: 3 hřiště .
98 27. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Příbram .
99 27. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Králův Dvůr .
100 27. 2. 2021, 10:00 Kladno - Příbram .
101 27. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Hořovice .
102 27. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Příbram .
103 27. 2. 2021, 10:00 Roztoky - Králův Dvůr .
104 27. 2. 2021, 10:00 Kladno - Hořovice .
105 27. 2. 2021, 10:00 Říčany - Kunice B Pořadatel: SC SPIRIT Říčany .
106 27. 2. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kunice A Pořadatel: 1 hřiště .
107 27. 2. 2021, 10:00 Říčany - VK Benešovská .
108 27. 2. 2021, 10:00 Dobřichovice - Kunice B .
109 27. 2. 2021, 10:00 Dobřichovice - VK Benešovská .
110 27. 2. 2021, 10:00 Říčany - Kunice A .

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram