Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

Mladší žákyně 

1 Kralupy 11 11 0 0 0 22:0 550:255 33
2 Kladno 12 8 1 2 1 20:7 566:483 28
3 Kralupy B 11 5 2 2 2 16:10 554:470 21
4 Příbram 9 5 2 0 2 14:6 428:352 19
5 Nymburk 11 3 1 0 7 8:15 436:528 11
6 Benátky nad Jizerou 12 3 1 0 8 8:17 429:543 11
7 Brandýs nad Labem 12 2 0 0 10 4:20 401:580 6
8 Roztoky u Prahy 12 1 0 3 8 5:22 459:612 6
 

 

Rozpis zápasů

1. kolo
1 13. 10. 2019, 10:00 Příbram - Kladno B Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (11,11)
2 13. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Rakovník Pořadatel: 2 hřiště (2. hřiště Střední průmyslová škola, Příbram, Hrabákova 271) 2:1 (11,-21,12)
3 13. 10. 2019, 10:00 Kladno B - Rakovník 1:2 (-14,24,-12)
4 13. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Kladno A 0:2 (-19,-16)
5 13. 10. 2019, 10:00 Příbram - Rakovník 2:0 (8,11)
6 13. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Kladno B 2:0 (16,13)
7 13. 10. 2019, 10:00 Příbram - Kladno A 0:2 (-11,-22)
8 13. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Roztoky u Prahy Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (25,9)
9 13. 10. 2019, 10:00 Mělník - Králův Dvůr Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (25,15)
10 13. 10. 2019, 10:00 Neratovice - Roztoky u Prahy 0:2 (-17,-21)
11 13. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Mělník 2:0 (12,17)
12 13. 10. 2019, 10:00 Neratovice - Králův Dvůr 2:0 (9,23)
13 13. 10. 2019, 10:00 Mělník - Roztoky u Prahy 0:2 (-19,-9)
14 13. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Králův Dvůr 2:0 (13,15)
2. kolo
15 10. 11. 2019, 10:00 Kladno A - Králův Dvůr Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:1 (8,-23,9)
16 10. 11. 2019, 10:00 Rakovník - Roztoky u Prahy Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-10,-8)
17 10. 11. 2019, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr 0:2 (-14,-22)
18 10. 11. 2019, 10:00 Kladno A - Rakovník 2:0 (19,9)
19 10. 11. 2019, 10:00 Kladno B - Roztoky u Prahy 0:2 (-11,-10)
20 10. 11. 2019, 10:00 Rakovník - Králův Dvůr 1:2 (16,-15,-13)
21 10. 11. 2019, 10:00 Kladno A - Roztoky u Prahy 1:2 (-18,23,-13)
22 10. 11. 2019, 10:00 Mělník - Hořovice Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 2:0 (12,13)
23 10. 11. 2019, 10:00 Neratovice - Příbram Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-14,-19)
24 10. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Hořovice 2:0 (10,15)
25 10. 11. 2019, 10:00 Mělník - Neratovice 2:0 (13,17)
26 10. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Příbram 2:0 (22,21)
27 10. 11. 2019, 10:00 Neratovice - Hořovice 2:0 (7,19)
28 10. 11. 2019, 10:00 Mělník - Příbram 1:2 (-17,13,-12)
3. kolo
29 1. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram Pořadatel: TJ Sokol Roztoky - NH: tělocvična ZŠ - Školní 470 - Roztoky 2:1 (-19,22,13)
30 1. 12. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-18,-17)
31 1. 12. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Příbram 0:2 (-10,-11)
32 1. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice 2:0 (13,22)
33 1. 12. 2019, 10:00 Příbram - Hořovice 2:0 (14,12)
34 1. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Králův Dvůr 2:0 (17,7)
35 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Kralupy Pořadatel: Vavřinec Kladno B 0:2 (-4,-14)
36 1. 12. 2019, 10:00 Kladno A - Mělník Pořadatel: 3 hřiště 2:1 (17,-29,9)
37 1. 12. 2019, 10:00 Rakovník - Neratovice 0:2 (-10,-9)
38 1. 12. 2019, 10:00 Kladno A - Kralupy 0:2 (-7,-13)
39 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Neratovice 0:2 (-8,-10)
40 1. 12. 2019, 10:00 Rakovník - Mělník 1:2 (-15,17,-10)
41 1. 12. 2019, 10:00 Kladno A - Neratovice 0:2 (-22,-22)
42 1. 12. 2019, 10:00 Rakovník - Kralupy 0:2 (-6,-9)
43 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Mělník 0:2 (-7,-18)
44 1. 12. 2019, 10:00 Kralupy - Neratovice 2:0 (23,15)
45 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Kladno A 0:2 (-14,-9)
4. kolo
46 19. 1. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Rakovník Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr - tělocvična :TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun 2:0 (15,15)
47 19. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kladno A Pořadatel: 2 hřiště - hala TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun 2:0 (21,22)
48 19. 1. 2020, 10:00 Rakovník - Kladno A hala TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun 0:2 (-12,-16)
49 19. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kladno B 2:0 (12,9)
50 19. 1. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kladno A 0:2 (-12,-19)
51 19. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Rakovník 2:0 (7,8)
52 19. 1. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kladno B 2:1 (-21,9,9)
53 19. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Kralupy Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 0:2 (-16,-12)
54 19. 1. 2020, 10:00 Příbram - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (20,10)
55 19. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Neratovice 2:0 (12,15)
56 19. 1. 2020, 10:00 Příbram - Mělník 2:1 (-25,18,10)
57 19. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Neratovice 1:2 (14,-11,-8)
58 19. 1. 2020, 10:00 Příbram - Kralupy 0:2 (-15,-22)
59 19. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Mělník 0:2 (-12,-18)
5. kolo
60 15. 3. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr Borovský ?.
61 15. 3. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram Pořadatel: 2 hřiště - hala TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun .
62 15. 3. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice hala TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun .
63 15. 3. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Příbram .
64 15. 3. 2020, 10:00 Hořovice - Příbram .
65 15. 3. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Roztoky u Prahy .
66 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Mělník Pořadatel: Vavřinec Kladno A Raichová T. ,Kníže J.
67 16. 2. 2020, 10:00 Kladno B - Neratovice Pořadatel: 3 hřiště .
68 16. 2. 2020, 10:00 Rakovník - Kralupy .
69 16. 2. 2020, 10:00 Kladno B - Mělník Kubišta J.
70 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Kralupy .
71 16. 2. 2020, 10:00 Rakovník - Neratovice .
72 16. 2. 2020, 10:00 Kladno B - Kralupy .
73 16. 2. 2020, 10:00 Rakovník - Mělník .
74 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Neratovice .
75 16. 2. 2020, 10:00 Mělník - Kralupy .
76 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Kladno B .
6. kolo
77 5. 4. 2020, 10:00 Rakovník - Hořovice Pořadatel: VK Rakovník Němeček J. ,Borovský ?.
78 5. 4. 2020, 10:00 Kladno B - Příbram Pořadatel: 2 hřiště .
79 5. 4. 2020, 10:00 Kladno A - Hořovice .
80 5. 4. 2020, 10:00 Rakovník - Kladno B .
81 5. 4. 2020, 10:00 Kladno A - Příbram .
82 5. 4. 2020, 10:00 Kladno B - Hořovice .
83 5. 4. 2020, 10:00 Rakovník - Příbram .
84 5. 4. 2020, 10:00 Neratovice - Králův Dvůr Pořadatel: TJ Neratovice Koutný L. ,Vlasák J.
85 5. 4. 2020, 10:00 Mělník - Roztoky u Prahy Pořadatel: 2 hřiště .
86 5. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Králův Dvůr .
87 5. 4. 2020, 10:00 Neratovice - Mělník .
88 5. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Roztoky u Prahy .
89 5. 4. 2020, 10:00 Mělník - Králův Dvůr .
90 5. 4. 2020, 10:00 Neratovice - Roztoky u Prahy .

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram