DRUHÉ KOLO ČP ŽÁKYŇ, 6.-8.1.2012

16. 8. 2020
Foto: DRUHÉ KOLO ČP ŽÁKYŇ, 6.-8.1.2012

Druhé kolo ČP žákyň se konalo ve dnech 7. - 8. 1. 2012 v Sokolově

Druhé kolo ČP žákyň, 6.-8.1.2012

Druhé kolo ČP žákyň se konalo ve dnech 7. - 8. 1. 2012 .
První osmičku v Čechách pořádalo družstvo VSK BANÍK SOKOLOV, druhou osmičku VSK ČESKÝ KRUMLOV (výsledky).
Na Moravě první osmičku (9 družstev) pořádalo družstvo VK MODŘANSKÁ PROSTĚJOV v termínu 6. - 8. 1. 2012, druhou osmičku VK KP BRNO.
Děkuji všem pořádajícím družstvům za organizaci a spolupráci při pořádání turnajů Českého poháru žákyň.
ČECHY
1. turnaj 2. turnaj bodypořadí
pořadíbodypořadíbody   celkemcelkové
VSK Baník Sokolov1.161.16321.
VK TU Liberec3.143.14282.
PVK Olymp Praha2.155.12273.
TJ Baník Příbram6.112.15264.
VK Slavia VŠ -15. ZŠ Plzeň4.134.13265.
SK Hlincovka5.126.11236.
SK Třebín7.109.8187.
TJ Kralupy10.77.10178.
Slavia Hradec Králové9.88.9179.
TJ Lokomotiva Plzeň8.912.51410.
VSK Český Krumlov11.610.71311.
SK Slavia Kometa Praha12.511.61112.
Volejbal Tábor13.414.3713.
BVC Witte Chodov15.213.4614.
SKŠ ZŠ Mikulova Praha14.316.1415.
Tatran Střešovice16.115.2316.

Registrace člena
Registrace řidiče

Aktuální zápasy Kompletní program

18.09.Slavia - Příbram3:0
18.09.Slavia - Příbram1:3
02.10.Třebín - Příbram3:2
18.09. - 10:00Slavia - Příbram
18.09. - 14:00Slavia - Příbram
02.10. - 10:00Třebín - Příbram

Tabulka soutěže Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.Kladno818
2.VK Šanov Teplice1014
3.Volejbal Tábor613
4.TJ Baník Příbram69
5.Volejbal Plzeň B106

Aktuální zápasy Kompletní program

17.09.Příbram - Karlovy Vary1:3
17.09.Příbram - Karlovy Vary0:3
01.10.Příbram - Kometa1:3
04.02. - 11:00Svitavy - Příbram
04.02. - 14:00Svitavy - Příbram
11.02. - 11:00Příbram - Hradec Králové

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Sokol Geodézie Česká Třebová1021
2.Kladno1018
3.SK Kometa Praha1017
4.TJ Slavia Hradec Králové1014
5.TJ Svitavy1010
6.TJ Baník Příbram1010

Aktuální zápasy Kompletní program

27.11.Příbram - Čelákovice2:0
27.11.Hořovice - Příbram1:2
27.11.S V B C "A" - Příbram2:0
11.09. - 10:00Kladno - Příbram
11.09. - 10:00Kralupy - Příbram
11.09. - 10:00Komárov - Příbram

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Spartak Hořovice39
2.TJ Baník Příbram A36
3.Volejbal Spirit Říčany B32
4.Kladno volejbal cz B31

Aktuální zápasy Kompletní program

16.10.S V B C - Příbram2:0
16.10.Králův Dvůr - Příbram0:2
16.10.Příbram - Příbram2:0
15.01. - 10:00Příbram - S V B C
11.02. - 10:00Komárov - Příbram
11.02. - 10:00Tuchlovice - Příbram

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Baník Příbram A1029
2.TJ Spartak Hořovice1026
3.VK Tuchlovice1122
4.Volejbal Spirit Říčany1118
5.S V B C1017
6.TJ Sokol Komárov1114
7.TJ Sokol Králův Dvůr117
8.TJ Kunice116
9.TJ Baník Příbram B92

Aktuální zápasy Kompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B

Partneři klubu

© 2023 - TJ Baník Příbram, z.s.

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete TJ Baník Příbram, z.s.

Spravovat cookies