Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2011-2012)

16. 8. 2020
Foto: Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2011-2012)

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2011-2012) Finálová skupina (hrací den - neděle

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2011-2012)
Zimní část
Finálová skupina (hrací den - neděle, začátek v€10 hodin)
Družstva se utkají v€tělocvičnách o€konečné pořadí na€1. až€6. místě systémem čtyřikrát každý s€každým na€2 vítězné sety
formou turnajů. Každého turnaje se zúčastní€5 družstev, na každém turnaji bude sehráno€10 utkání. Každé družstvo bude
pořadatelem jednoho turnaje a v€jednom termínu bude mít volno.
Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.
Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR,
která se uskuteční€20.-22.4.2012.
1. turnaj - 27.11.2011
1. VK Rakovník Příbram - Rakovník 2:0 (21,19)
2. Mladá Boleslav - Mělník 2:1 (-22,12,11)
3. Kralupy - Příbram 2:0 (24,16)
4. Rakovník - Mladá Boleslav 1:2 (20,-18,-4)
5. Kralupy - Mělník 2:0 (21,16)
6. Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (21,11)
7. Mělník - Rakovník 2:1 (-22,17,9)
8. Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-25,-15)
9. Mělník - Příbram 0:2 (-17,-22)
10. Rakovník - Kralupy 0:2 (-15,-14)
2. turnaj - 11.12.2011
11. TJ Baník Příbram Kralupy - Příbram 2:0 (13,19)
12. Neratovice A - Mladá Boleslav 1:2 (-8,19,-10)
13. Rakovník - Kralupy 0:2 (-16,-20)
14. Příbram - Neratovice A 2:0 (13,20)
15. Rakovník - Mladá Boleslav 0:2 (-12,-18)
16. Kralupy - Neratovice A 2:0 (9,16)
17. Mladá Boleslav - Příbram 1:2 (-20,22,-9)
18. Neratovice A - Rakovník 2:0 (24,20)
19. Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-15,-12)
20. Příbram - Rakovník 2:0 (10,15)
3. turnaj - 15.01.2012
21. TJ EMĚ Mělník Neratovice A - Mělník 0:2 (-22,-18)
22. Rakovník - Příbram 0:2 (-17,-12)
23. Mladá Boleslav - Neratovice A 2:1 (-19,22,12)
24. Mělník - Rakovník 1:2 (15,-21,-14)
25. Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-12,-14)
26. Neratovice A - Rakovník 1:2 (23,-12,-10)
27. Příbram - Mělník 2:1 (-22,9,8)
28. Rakovník - Mladá Boleslav 1:2 (-18,24,-9)
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn-zimni-cast Page 1 of 5
29. Příbram - Neratovice A 2:0 (19,18)
30. Mělník - Mladá Boleslav 2:0 (11,26)
4. turnaj - 29.01.2012
31. TJ AŠ Mladá Boleslav Mělník - Mladá Boleslav 0:2 (-21,-13)
32. Příbram - Kralupy 0:2 (-18,-15)
33. Neratovice A - Mělník 2:1 (-21,12,9)
34. Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-23,-22)
35. Neratovice A - Kralupy 0:2 (-14,-14)
36. Mělník - Příbram 0:2 (-16,-24)
37. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (21,10)
38. Příbram - Neratovice A 2:0 (13,13)
39. Kralupy - Mělník 2:0 (11,8)
40. Mladá Boleslav - Neratovice A 0:2 (-20,-21)
5. turnaj - 25.03.2012
41. TJ Neratovice A Mladá Boleslav - Neratovice A 0:2 (-13,-22)
42. 27.11.2011 Kralupy - Rakovník 2:0 (10,11)
43. Mělník - Mladá Boleslav 2:0 (21,18)
44. 13.03.2012 Neratovice A - Kralupy 0:2 (-8,-23)
45. Mělník - Rakovník 2:1 (-17,22,13)
46. 29.01.2012 Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-19,-25)
47. Rakovník - Neratovice A 0:2 (-18,-20)
48. v€Mělníce, 15.02.2012
v€17:00
Kralupy - Mělník 2:0 (24,21)
49. Rakovník - Mladá Boleslav 1:2 (18,-19,-16)
50. Neratovice A - Mělník 0:2 (-19,-21)
6. turnaj - 01.04.2012
51. TJ Kralupy Rakovník - Kralupy 0:2 (-9,-16)
52. Mělník - Neratovice A 2:1 (-25,19,11)
53. Příbram - Rakovník 2:0 (19,18)
54. Kralupy - Mělník 2:0 (17,17)
55. Příbram - Neratovice A 2:0 (19,11)
56. Rakovník - Mělník 0:2 (-10,-23)
57. Neratovice A - Kralupy 0:2 (-15,-19)
58. Mělník - Příbram 0:2 (-13,-7)
59. Neratovice A - Rakovník 2:0 (12,13)
60. Kralupy - Příbram 2:1 (-16,9,13)
Tabulka:
1. TJ Kralupy 20 20 0 40 €:€ 1 1012 €:€ 658 40
2. TJ Baník Příbram 20 16 4 33 €:€ 10 977 €:€ 762 36
3. TJ EMĚ Mělník 20 8 12 20 €:€ 27 901 €:€ 1000 28
4. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20 8 12 17 €:€ 30 916 €:€ 993 28
5. TJ Neratovice A 20 6 14 16 €:€ 29 842 €:€ 975 26
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn-zimni-cast Page 2 of 5
6. VK DDM Rakovník 20 2 18 9 €:€ 38 802 €:€ 1062 22
2. výkonnostní skupina (hrací den - neděle, začátek v€10 hodin)
Družstva se utkají v€tělocvičnách o€konečné pořadí na€7. až€13. místě systémem třikrát každý s€každým na€2 vítězné sety
formou turnajů.
Každého turnaje se zúčastní€5 družstev, na každém turnaji bude sehráno€9 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem
jednoho turnaje a ve dvou termínech bude mít volno.
Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.
1. turnaj - 04.12.2011
1. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky nad Jizerou - Čelákovice 2:0 (15,17)
2. Kolín - Nymburk 0:2 (-18,-14)
3. Kladno - Benátky nad Jizerou 2:1 (11,-17,11)
4. Čelákovice - Kolín 0:2 (-12,-7)
5. Kladno - Nymburk 2:0 (23,23)
6. Benátky nad Jizerou - Kolín 2:1 (-16,20,12)
7. Nymburk - Čelákovice 2:0 (18,18)
8. Kolín - Kladno 1:2 (15,-15,-12)
9. Nymburk - Benátky nad Jizerou 0:2 (-19,-15)
2. turnaj - 11.12.2011
10. TJ Agro Kolín Kolín - Nymburk 2:0 (15,22)
11. Neratovice B - VK Benešovská 2:0 (18,9)
12. Benátky nad Jizerou - Kolín 1:2 (15,-10,-13)
13. Nymburk - Neratovice B 2:0 (20,13)
14. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská 2:1 (18,-21,16)
15. Kolín - Neratovice B 1:2 (14,-19,-13)
16. VK Benešovská - Nymburk 0:2 (-19,-21)
17. Neratovice B - Benátky nad Jizerou 1:2 (19,-18,-12)
18. VK Benešovská - Kolín 0:2 (-20,-18)
3. turnaj - 15.01.2012
19. Vavřinec Kladno Kladno - Neratovice B 2:0 (20,18)
20. Benátky nad Jizerou - Čelákovice 2:0 (10,15)
21. VK Benešovská - Kladno 0:2 (-14,-5)
22. Neratovice B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-14,-17)
23. VK Benešovská - Čelákovice 2:0 (10,19)
24. Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (15,16)
25. Čelákovice - Neratovice B 0:2 (-17,-4)
26. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská 2:1 (16,-12,12)
27. Čelákovice - Kladno 0:2 (-4,-4)
4. turnaj - 29.01.2012
28. VK Benešovská VK Benešovská - Kolín 2:0 (24,18)
29. 18.03.2012 Kladno - Neratovice B 2:0 (13,21)
30. Nymburk - VK Benešovská 0:2 (-18,-19)
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn-zimni-cast Page 3 of 5
31. Kolín - Kladno 0:2 (-16,-19)
32. 01.04.2012 Nymburk - Neratovice B 2:1 (17,-22,11)
33. VK Benešovská - Kladno 0:2 (-20,-15)
34. 01.04.2012 Neratovice B - Kolín 0:2 (-19,-21)
35. Kladno - Nymburk 2:0 (7,13)
36. 15.04.2012 Neratovice B - VK Benešovská 1:2 (19,-20,-13)
5. turnaj - 18.03.2012
37. VSC Čelákovice Čelákovice - Kladno 0:2 (-14,-19)
38. Nymburk - Benátky nad Jizerou 1:2 (-25,23,-12)
39. Neratovice B - Čelákovice 2:0 (17,14)
40. Kladno - Nymburk 2:0 (17,17)
41. Neratovice B - Benátky nad Jizerou 2:1 (-8,22,11)
42. Čelákovice - Nymburk 0:2 (-20,-19)
43. Benátky nad Jizerou - Kladno 2:1 (20,-13,14)
44. Nymburk - Neratovice B 2:0 (20,20)
45. Benátky nad Jizerou - Čelákovice 2:0 (14,22)
6. turnaj - 01.04.2012
46. VK Nymburk Nymburk - Benátky nad Jizerou 1:2 (-24,15,-15)
47. VK Benešovská - Kolín 2:0 (20,11)
48. Čelákovice - Nymburk 0:2 (-8,-13)
49. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská 2:0 (26,17)
50. Čelákovice - Kolín 0:2 (-14,-14)
51. Nymburk - VK Benešovská 2:1 (-20,17,9)
52. Kolín - Benátky nad Jizerou 0:2 (-17,-18)
53. VK Benešovská - Čelákovice 2:0 (19,18)
54. 29.01.2012 Kolín - Nymburk 1:2 (-22,14,-9)
7. turnaj - 15.04.2012
55. TJ Neratovice B Neratovice B - VK Benešovská 2:1 (-17,24,11)
56. Čelákovice - Kladno 0:2 (-7,-25)
57. Kolín - Neratovice B 2:0 (24,15)
58. VK Benešovská - Čelákovice 2:1 (21,-23,9)
59. Kolín - Kladno 2:0 (23,19)
60. Neratovice B - Čelákovice 2:0 (11,11)
61. Kladno - VK Benešovská 2:0 (23,18)
62. Čelákovice - Kolín 0:2 (-15,-17)
63. Kladno - Neratovice B 2:0 (13,19)
Tabulka:
1. Vavřinec Kladno 18 16 2 33 €:€ 6 915 €:€ 641 34
2. VK Karbo Benátky nad Jizerou 18 14 4 31 €:€ 15 945 €:€ 855 32
3. VK Nymburk 18 10 8 22 €:€ 19 860 €:€ 824 28
4. TJ Agro Kolín 18 9 9 22 €:€ 19 853 €:€ 793 27
5. VK Benešovská€1. volejbalová 18 7 11 18 €:€ 24 839 €:€ 876 25
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn-zimni-cast Page 4 of 5
6. TJ Neratovice B 18 7 11 17 €:€ 25 813 €:€ 857 25
7. VSC Čelákovice 18 0 18 1 €:€ 36 536 €:€ 915 18
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn-zimni-cast Page 5 of 5

Registrace člena
Registrace řidiče

Aktuální zápasy Kompletní program

18.09.Slavia - Příbram3:0
18.09.Slavia - Příbram1:3
02.10.Třebín - Příbram3:2
18.09. - 10:00Slavia - Příbram
18.09. - 14:00Slavia - Příbram
02.10. - 10:00Třebín - Příbram

Tabulka soutěže Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.Kladno818
2.VK Šanov Teplice1014
3.Volejbal Tábor613
4.TJ Baník Příbram69
5.Volejbal Plzeň B106

Aktuální zápasy Kompletní program

17.09.Příbram - Karlovy Vary1:3
17.09.Příbram - Karlovy Vary0:3
01.10.Příbram - Kometa1:3
04.02. - 11:00Svitavy - Příbram
04.02. - 14:00Svitavy - Příbram
11.02. - 11:00Příbram - Hradec Králové

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Sokol Geodézie Česká Třebová1021
2.Kladno1018
3.SK Kometa Praha1017
4.TJ Slavia Hradec Králové1014
5.TJ Svitavy1010
6.TJ Baník Příbram1010

Aktuální zápasy Kompletní program

27.11.Příbram - Čelákovice2:0
27.11.Hořovice - Příbram1:2
27.11.S V B C "A" - Příbram2:0
11.09. - 10:00Kladno - Příbram
11.09. - 10:00Kralupy - Příbram
11.09. - 10:00Komárov - Příbram

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Spartak Hořovice39
2.TJ Baník Příbram A36
3.Volejbal Spirit Říčany B32
4.Kladno volejbal cz B31

Aktuální zápasy Kompletní program

16.10.S V B C - Příbram2:0
16.10.Králův Dvůr - Příbram0:2
16.10.Příbram - Příbram2:0
15.01. - 10:00Příbram - S V B C
11.02. - 10:00Komárov - Příbram
11.02. - 10:00Tuchlovice - Příbram

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Baník Příbram A1029
2.TJ Spartak Hořovice1026
3.VK Tuchlovice1122
4.Volejbal Spirit Říčany1118
5.S V B C1017
6.TJ Sokol Komárov1114
7.TJ Sokol Králův Dvůr117
8.TJ Kunice116
9.TJ Baník Příbram B92

Aktuální zápasy Kompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B

Partneři klubu

© 2023 - TJ Baník Příbram, z.s.

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete TJ Baník Příbram, z.s.

Spravovat cookies