Krajský přebor starších žákyň (2011-2012)

16. 8. 2020
Foto: Krajský přebor starších žákyň (2011-2012)

Krajský přebor starších žákyň (2011-2012)

"

Krajský přebor starších žákyň (2011-2012)
Podzimní část (hrací den - neděle)
V€podzimní části se družstva utkají systémem jednou každý s€každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí
zápasů na každém turnaji je uvedeno v€rozlosování. Hraje se na€2 vítězné sety.
Po těchto€78 utkáních bude určeno pořadí na€1. až€13 místě. Prvních€6 družstev postoupí do finálové skupiny. Družstva
na€7.-13. místě vytvoří€2. výkonnostní skupinu.
1. kolo - 11.09.2011
1. VK Benešovská VK Benešovská - Kolín 0:2 (-20,-14)
2. Kolín - Nymburk 2:0 (14,21)
3. Nymburk - VK Benešovská 2:0 (12,16)
4. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 0:2 (-13,-13)
5. Mladá Boleslav - Čelákovice 2:0 (10,15)
6. Čelákovice - Benátky nad Jizerou 0:2 (-13,-18)
7. TJ Kralupy Kralupy - Neratovice A 2:1 (13,-23,9)
8. Neratovice B - Mělník 0:2 (-12,-25)
9. Neratovice A - Mělník 2:0 (18,18)
10. Kralupy - Neratovice B 2:0 (10,12)
11. Mělník - Kralupy 0:2 (-10,-19)
12. Neratovice B - Neratovice A 0:2 (-12,-17)
13. VK Rakovník Rakovník - Kladno 2:1 (21,-14,5)
14. Kladno - Příbram 0:2 (-15,-7)
15. Příbram - Rakovník 2:0 (16,15)
2. kolo - 18.09.2011
16. VK Nymburk Nymburk - Kralupy 0:2 (-12,-11)
17. Kolín - Neratovice A 0:2 (-11,-13)
18. VK Benešovská - Neratovice B 2:1 (14,-18,8)
19. Mělník - Kolín 2:0 (16,19)
20. Neratovice A - Nymburk 2:0 (5,21)
21. Kralupy - VK Benešovská 2:0 (12,12)
22. Kolín - Neratovice B 1:2 (-20,13,-14)
23. Nymburk - Mělník 0:2 (-15,-21)
24. VK Benešovská - Neratovice A 0:2 (-23,-13)
25. Kralupy - Kolín 2:0 (11,19)
26. Mělník - VK Benešovská 2:0 (11,13)
27. Neratovice B - Nymburk 2:1 (-17,20,13)
28. Vavřinec Kladno Kladno - Benátky nad Jizerou 0:2 (-27,-22)
29. Rakovník - Mladá Boleslav 1:2 (-17,26,-11)
30. Příbram - Čelákovice 2:0 (3,20)
31. Benátky nad Jizerou - Rakovník 0:2 (-20,-13)
32. Čelákovice - Kladno 0:2 (-20,-12)
33. Mladá Boleslav - Příbram 1:2 (17,-18,-8)
34. Rakovník - Čelákovice 2:0 (6,8)
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn Page 1 of 3
35. Příbram - Benátky nad Jizerou 2:1 (12,-18,8)
36. Kladno - Mladá Boleslav 0:2 (-17,-20)
3. kolo - 25.09.2011
37. VSC Čelákovice Čelákovice - VK Benešovská 0:2 (-8,-9)
38. Mladá Boleslav - Nymburk 2:0 (10,12)
39. Benátky nad Jizerou - Kolín 2:0 (24,9)
40. VK Benešovská - Mladá Boleslav 0:2 (-19,-19)
41. Kolín - Čelákovice 2:0 (15,14)
42. Nymburk - Benátky nad Jizerou 1:2 (-16,16,-12)
43. Mladá Boleslav - Kolín 2:1 (24,-17,12)
44. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská 2:0 (22,20)
45. Čelákovice - Nymburk 0:2 (-19,-18)
46. TJ Neratovice Neratovice A - Rakovník 2:0 (24,22)
47. Mělník - Příbram 0:2 (-9,-12)
48. Neratovice B - Kladno 0:2 (-22,-23)
49. Příbram - Kralupy 2:1 (-23,18,12)
50. Rakovník - Mělník 0:2 (-13,-15)
51. Kladno - Neratovice A 1:2 (-18,21,-6)
52. Příbram - Neratovice B 2:0 (13,11)
53. Rakovník - Kralupy 2:0 (23,19)
54. Kladno - Mělník 0:2 (-16,-24)
55. Neratovice B - Rakovník 0:2 (-11,-8)
56. Kralupy - Kladno 2:0 (5,19)
57. Neratovice A - Příbram 0:2 (-10,-22)
4. kolo - 02.10.2011
58. TJ EMĚ Mělník Mělník - Mladá Boleslav 2:1 (25,-20,12)
59. Kralupy - Benátky nad Jizerou 2:0 (17,10)
60. Neratovice A - Čelákovice 2:0 (6,12)
61. Benátky nad Jizerou - Neratovice B 2:0 (20,25)
62. Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-20,-15)
63. Čelákovice - Mělník 0:2 (-5,-5)
64. Benátky nad Jizerou - Neratovice A 0:2 (-6,-24)
65. Mladá Boleslav - Neratovice B 2:0 (23,11)
66. Čelákovice - Kralupy 0:2 (-8,-15)
67. Neratovice A - Mladá Boleslav 1:2 (14,-21,-8)
68. Neratovice B - Čelákovice 2:0 (18,19)
69. Mělník - Benátky nad Jizerou 2:1 (-20,12,5)
70. TJ Baník Příbram Příbram - Kolín 2:0 (7,23)
71. Kladno - VK Benešovská 2:0 (16,18)
72. Rakovník - Nymburk 2:1 (-23,9,9)
73. Kolín - Kladno 0:2 (-22,-20)
74. Nymburk - Příbram 0:2 (-14,-13)
75. VK Benešovská - Rakovník 0:2 (-19,-13)
http://stc.cvf.cz/1112/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn Page 2 of 3
76. Nymburk - Kladno 0:2 (-19,-11)
77. Kolín - Rakovník 0:2 (-18,-12)
78. VK Benešovská - Příbram 0:2 (-21,-6)
NT: 9. října€2011
Tabulka:
1. TJ Baník Příbram 12 12 0 24 €:€ 3 628 €:€ 388 24
2. TJ Kralupy 12 10 2 21 €:€ 5 610 €:€ 397 22
3. TJ Neratovice A 12 9 3 20 €:€ 7 596 €:€ 461 21
4. TJ EMĚ Mělník 12 9 3 18 €:€ 8 561 €:€ 464 21
5. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 12 9 3 20 €:€ 9 626 €:€ 522 21
6. VK DDM Rakovník 12 8 4 17 €:€ 10 578 €:€ 481 20
7. VK Karbo Benátky nad Jizerou 12 6 6 14 €:€ 13 516 €:€ 572 18
8. Vavřinec Kladno 12 5 7 12 €:€ 14 522 €:€ 553 17
9. TJ Agro Kolín 12 3 9 8 €:€ 18 494 €:€ 561 15
10. TJ Neratovice B 12 3 9 7 €:€ 20 463 €:€ 616 15
11. VK Nymburk 12 2 10 7 €:€ 20 453 €:€ 591 14
12. VK Benešovská€1. volejbalová 12 2 10 4 €:€ 21 427 €:€ 564 14
13. VSC Čelákovice 12 0 12 0 €:€ 24 296 €:€ 600 12
Zimní část (hrací den - neděle)
Finálová skupina - 6 družstev
Družstva se utkají

Registrace člena
Registrace řidiče

Aktuální zápasy Kompletní program

18.09.Slavia - Příbram3:0
18.09.Slavia - Příbram1:3
02.10.Třebín - Příbram3:2
18.09. - 10:00Slavia - Příbram
18.09. - 14:00Slavia - Příbram
02.10. - 10:00Třebín - Příbram

Tabulka soutěže Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Baník Příbram47
2.České Budějovice25
3.SK Slavia Praha - volejbal23
4.SK Třebín43
5.Volejbal Tábor00

Aktuální zápasy Kompletní program

17.09.Příbram - Karlovy Vary1:3
17.09.Příbram - Karlovy Vary0:3
01.10.Příbram - Kometa1:3
09.10. - 11:00Orion - Příbram
09.10. - 15:00Orion - Příbram
29.10. - 10:00Příbram - Kladno

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Orion Praha614
2.VK Karlovy Vary412
3.Volejbal Rudolfov49
4.SK Kometa Praha65
5.TJ Baník Příbram42
6.Kladno40

Aktuální zápasy Kompletní program

18.09.Hořovice - Příbram2:0
18.09.Příbram - Říčany B2:0
18.09.Příbram - Kladno B2:0
11.09. - 10:00Kladno - Příbram
11.09. - 10:00Kralupy - Příbram
11.09. - 10:00Komárov - Příbram

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Spartak Hořovice39
2.TJ Baník Příbram A36
3.Volejbal Spirit Říčany B32
4.Kladno volejbal cz B31

Aktuální zápasy Kompletní program

16.10. - 10:00Příbram - Příbram
16.10. - 10:00Králův Dvůr - Příbram
16.10. - 10:00S V B C - Příbram
16.10. - 10:00Příbram - Králův Dvůr
16.10. - 10:00Příbram - S V B C
13.11. - 10:00Příbram - Říčany

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B
1.TJ Kunice00
2.S V B C00
3.Volejbal Spirit Říčany00
4.TJ Spartak Hořovice00
5.VK Tuchlovice00
6.TJ Sokol Králův Dvůr00
7.TJ Sokol Komárov00
8.TJ Baník Příbram B00
9.TJ Baník Příbram A00

Aktuální zápasy Kompletní program

Aktuální tabulka Kompletní tabulka

P Tým Z B

Partneři klubu

© 2022 - TJ Baník Příbram, z.s.

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete TJ Baník Příbram, z.s.

Spravovat cookies