3.9.2023 10:00h | Baník Příbram A - Baník Příbram C 2:0 (13,16) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram B - VK Benešovská 2:0 (23,18) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram C - VK Benešovská 2:0 (24,17) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram A - Baník Příbram B 2:0 (7,23) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram B - Baník Příbram C 2:1 (22,-15,11) |
3.9.2023 10:00h | VK Benešovská - Baník Příbram A 0:2 (-13,-13) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram A - Baník Příbram C 2:0 (13,16) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram B - VK Benešovská 2:0 (23,18) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram C - VK Benešovská 2:0 (24,17) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram A - Baník Příbram B 2:0 (7,23) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram B - Baník Příbram C 2:1 (22,-15,11) |
3.9.2023 10:00h | VK Benešovská - Baník Příbram A 0:2 (-13,-13) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram A - Baník Příbram C 2:0 (13,16) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram B - VK Benešovská 2:0 (23,18) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram C - VK Benešovská 2:0 (24,17) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram A - Baník Příbram B 2:0 (7,23) |
3.9.2023 10:00h | Baník Příbram B - Baník Příbram C 2:1 (22,-15,11) |
3.9.2023 10:00h | VK Benešovská - Baník Příbram A 0:2 (-13,-13) |
23.9.2023 09:00h | TJ Baník Příbram - SK TŘEBÍN 2:0 (18,18) |
23.9.2023 09:00h | SC SPIRIT Říčany - SK Meteor Praha 0:2 (-19,-19) |
23.9.2023 10:20h | Neratovice - Mikulova B 0:2 (-10,-7) |
23.9.2023 11:40h | SK Meteor Praha - TJ Baník Příbram 0:2 (-15,-24) |
23.9.2023 11:40h | SK TŘEBÍN - SC SPIRIT Říčany 1:2 (-15,23,-9) |
23.9.2023 13:00h | TJ Baník Příbram - Mikulova B 0:2 (-21,-17) |
23.9.2023 14:20h | SC SPIRIT Říčany - Neratovice 1:2 (25,-23,-12) |
23.9.2023 14:20h | SK Meteor Praha - SK TŘEBÍN 2:0 (24,25) |
23.9.2023 15:40h | Neratovice - TJ Baník Příbram 0:2 (-17,-18) |
24.9.2023 09:00h | SC SPIRIT Říčany - Mikulova B 0:2 (-8,-5) |
24.9.2023 09:00h | SK TŘEBÍN - Neratovice 0:2 (-18,-10) |
24.9.2023 10:20h | Mikulova B - SK Meteor Praha 2:0 (20,24) |
24.9.2023 11:40h | TJ Baník Příbram - SC SPIRIT Říčany 2:0 (20,12) |
24.9.2023 11:40h | Mikulova B - SK TŘEBÍN 2:0 (12,17) |
24.9.2023 13:00h | Neratovice - SK Meteor Praha 1:2 (13,-20,-7) |
14.10.2023 10:00h | Kladno volejbal - Loko Plzeň .A 2:0 (19,18) |
14.10.2023 10:00h | TJ Baník Příbram - PVK Olymp Praha 0:2 (-21,-20) |
14.10.2023 11:20h | Nymburské BOMBY - SK Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (15,20) |
14.10.2023 11:20h | PVK Olymp Praha - SK Volejbal Klatovy 2:1 (-21,14,8) |
14.10.2023 12:20h | SK Volejbal Klatovy - Kladno volejbal 2:1 (23,-21,12) |
14.10.2023 12:20h | Loko Plzeň .A - TJ Baník Příbram 0:2 (-21,-12) |
14.10.2023 13:20h | Nymburské BOMBY - Loko Plzeň .A 2:1 (23,-19,12) |
14.10.2023 13:20h | PVK Olymp Praha - SK Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (15,18) |
14.10.2023 14:20h | Kladno volejbal - Nymburské BOMBY 2:0 (15,15) |
14.10.2023 14:20h | TJ Baník Příbram - SK Volejbal Klatovy 1:2 (-28,16,-13) |
14.10.2023 15:20h | Kladno volejbal - SK Volejbal Ústí nad Labem 0:2 (-10,-18) |
14.10.2023 15:20h | Loko Plzeň .A - PVK Olymp Praha 0:2 (-16,-17) |
14.10.2023 16:20h | SK Volejbal Klatovy - SK Volejbal Ústí nad Labem 2:1 (20,-22,13) |
14.10.2023 16:20h | Nymburské BOMBY - TJ Baník Příbram 2:1 (-18,19,15) |
15.10.2023 09:00h | Loko Plzeň .A - SK Volejbal Klatovy 0:2 (-14,-26) |
15.10.2023 09:00h | SK Volejbal Ústí nad Labem - TJ Baník Příbram 1:2 (-14,24,-12) |
15.10.2023 10:20h | TJ Baník Příbram - Kladno volejbal 0:2 (-10,-21) |
15.10.2023 10:20h | PVK Olymp Praha - Nymburské BOMBY 2:1 (-24,5,9) |
15.10.2023 11:20h | SK Volejbal Ústí nad Labem - Loko Plzeň .A 2:0 (21,14) |
15.10.2023 11:20h | SK Volejbal Klatovy - Nymburské BOMBY 2:1 (-22,18,10) |
15.10.2023 12:20h | Kladno volejbal - PVK Olymp Praha 1:2 (-21,20,-5) |
© 2024 - TJ Baník Příbram, z.s.