Zápasy U18


U18 - 1. liga kadetek

17.9.2022
10:00h
Příbram - Karlovy Vary
1:3 (18,-15,-23,-21)
17.9.2022
11:00h
Orion - Kladno
3:0 (15,18,17)
17.9.2022
11:00h
Kometa - Rudolfov
0:3 (-15,-23,-24)
17.9.2022
14:00h
Příbram - Karlovy Vary
0:3 (-17,-20,-19)
17.9.2022
15:00h
Orion - Kladno
3:0 (13,18,15)
17.9.2022
15:00h
Kometa - Rudolfov
0:3 (-17,-22,-14)
18.9.2022
11:00h
Kometa - Orion
2:3 (-20,20,23,-19,-20)
18.9.2022
15:00h
Kometa - Orion
1:3 (24,-24,-14,-22)
1.10.2022
10:00h
Příbram - Kometa
1:3 (-15,24,-18,-13)
1.10.2022
10:00h
Rudolfov - Orion
3:0 (24,21,15)
1.10.2022
10:00h
Karlovy Vary - Kladno
3:0 (18,14,16)
1.10.2022
14:00h
Příbram - Kometa
3:2 (-19,-20,26,17,9)
1.10.2022
14:00h
Rudolfov - Orion
0:3 (-19,-16,-23)
1.10.2022
14:00h
Karlovy Vary - Kladno
3:0 (19,18,18)
8.10.2022
10:00h
Kometa - Karlovy Vary
3:2 (-14,-22,20,18,11)
8.10.2022
11:00h
Rudolfov - Kladno
3:0 (22,21,19)
8.10.2022
14:00h
Rudolfov - Kladno
0:3 (-23,-21,-23)
8.10.2022
14:00h
Kometa - Karlovy Vary
1:3 (-22,22,-21,-22)
9.10.2022
11:00h
Orion - Příbram
3:1 (15,-25,15,19)
9.10.2022
15:00h
Orion - Příbram
3:0 (19,22,18)
23.10.2022
11:00h
Karlovy Vary - Rudolfov
3:0 (25,23,10)
23.10.2022
14:00h
Karlovy Vary - Rudolfov
2:3 (24,-18,-11,15,-12)
29.10.2022
10:00h
Příbram - Kladno
0:3 (-17,-21,-17)
29.10.2022
14:00h
Příbram - Kladno
0:3 (-21,-23,-12)
5.11.2022
09:00h
Kladno - Kometa
3:0 (20,19,19)
5.11.2022
10:00h
Rudolfov - Příbram
3:0 (16,22,15)
5.11.2022
13:00h
Kladno - Kometa
2:3 (-14,-27,19,29,-11)
5.11.2022
14:00h
Rudolfov - Příbram
3:1 (-22,16,21,24)
6.11.2022
09:00h
Orion - Karlovy Vary
3:1 (22,-22,15,17)
6.11.2022
13:00h
Orion - Karlovy Vary
1:3 (14,-23,-23,-25)
12.11.2022
09:00h
Kladno - Orion
0:3 (-23,-14,-13)
12.11.2022
10:00h
Karlovy Vary - Příbram
3:0 (14,15,15)
12.11.2022
11:00h
Rudolfov - Kometa
3:0 (14,16,20)
12.11.2022
13:00h
Kladno - Orion
1:3 (-19,-19,21,-9)
12.11.2022
14:00h
Karlovy Vary - Příbram
3:0 (23,25,15)
12.11.2022
15:00h
Rudolfov - Kometa
3:0 (22,17,18)
13.11.2022
11:00h
Orion - Kometa
3:0 (22,21,19)
13.11.2022
15:00h
Orion - Kometa
3:0 (10,15,18)
3.12.2022
10:00h
Orion - Rudolfov
3:2 (-25,8,12,-22,8)
3.12.2022
10:00h
Kometa - Příbram
3:0 (15,19,13)
3.12.2022
10:00h
Kladno - Karlovy Vary
0:3 (-9,-19,-18)
3.12.2022
14:00h
Kladno - Karlovy Vary
0:3 (-15,-18,-13)
3.12.2022
14:00h
Orion - Rudolfov
3:0 (23,20,23)
3.12.2022
14:00h
Kometa - Příbram
3:2 (15,13,-27,-22,5)
10.12.2022
10:00h
Příbram - Orion
2:3 (24,-18,-18,20,-12)
10.12.2022
10:00h
Karlovy Vary - Kometa
3:1 (-21,20,14,17)
10.12.2022
11:00h
Kladno - Rudolfov
1:3 (-20,-23,24,-9)
10.12.2022
13:00h
Karlovy Vary - Kometa
3:0 (16,14,21)
10.12.2022
14:00h
Příbram - Orion
1:3 (-13,-17,19,-9)
10.12.2022
15:00h
Kladno - Rudolfov
3:2 (-14,22,-25,22,15)
17.12.2022
12:30h
Rudolfov - Karlovy Vary
1:3 (-16,-16,11,-18)
17.12.2022
16:30h
Rudolfov - Karlovy Vary
3:1 (20,-17,13,19)
7.1.2023
09:00h
Kladno - Příbram
2:3 (-23,16,20,-25,-9)
7.1.2023
13:00h
Kladno - Příbram
3:2 (-21,14,-17,22,17)
14.1.2023
10:00h
Karlovy Vary - Orion
0:3 (-22,-17,-20)
14.1.2023
13:00h
Karlovy Vary - Orion
0:3 (-21,-8,-23)
15.1.2023
10:00h
Příbram - Rudolfov
0:3 (-20,-19,-18)
15.1.2023
10:00h
Kometa - Kladno
3:2 (-19,-16,9,21,6)
15.1.2023
14:00h
Kometa - Kladno
3:2 (-27,21,20,-22,19)
15.1.2023
14:00h
Příbram - Rudolfov
0:3 (-15,-20,-20)

U18 - 1. liga kadetek (7.-12. místo)

28.1.2023
10:00h
Kometa - Hradec Králové
2:3 (-24,20,-11,20,-6)
28.1.2023
11:00h
Příbram - Česká Třebová
2:3 (16,-17,-21,20,-8)
28.1.2023
11:00h
Kladno - Svitavy
1:3 (-23,17,-21,-19)
28.1.2023
14:00h
Kometa - Hradec Králové
2:3 (-17,12,22,-20,-14)
28.1.2023
14:00h
Kladno - Svitavy
3:1 (-14,20,19,20)
28.1.2023
15:00h
Příbram - Česká Třebová
3:1 (-22,20,11,14)
4.2.2023
10:00h
Česká Třebová - Kometa
4.2.2023
10:00h
Hradec Králové - Kladno
4.2.2023
11:00h
Svitavy - Příbram
4.2.2023
14:00h
Svitavy - Příbram
4.2.2023
14:00h
Česká Třebová - Kometa
4.2.2023
14:00h
Hradec Králové - Kladno
11.2.2023
10:00h
Kladno - Česká Třebová
11.2.2023
11:00h
Příbram - Hradec Králové
11.2.2023
11:00h
Kometa - Svitavy
11.2.2023
14:00h
Kladno - Česká Třebová
11.2.2023
15:00h
Kometa - Svitavy
11.2.2023
15:00h
Příbram - Hradec Králové
19.2.2023
10:00h
Česká Třebová - Příbram
19.2.2023
14:00h
Česká Třebová - Příbram
4.3.2023
10:00h
Hradec Králové - Kometa
4.3.2023
11:00h
Svitavy - Kladno
4.3.2023
14:00h
Hradec Králové - Kometa
4.3.2023
14:00h
Svitavy - Kladno
11.3.2023
10:00h
Příbram - Svitavy
11.3.2023
10:00h
Kladno - Hradec Králové
11.3.2023
10:00h
Kometa - Česká Třebová
11.3.2023
14:00h
Příbram - Svitavy
11.3.2023
14:00h
Kometa - Česká Třebová
11.3.2023
14:00h
Kladno - Hradec Králové
1.4.2023
10:00h
Hradec Králové - Příbram
1.4.2023
14:00h
Hradec Králové - Příbram
2.4.2023
10:00h
Česká Třebová - Kladno
2.4.2023
10:00h
Svitavy - Kometa
2.4.2023
14:00h
Svitavy - Kometa
2.4.2023
14:00h
Česká Třebová - Kladno

Partneři klubu

© 2023 - TJ Baník Příbram, z.s.

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete TJ Baník Příbram, z.s.

Spravovat cookies