Zápasy U18


U18 - 2. liga kadetek

16.9.2023
10:00h
Sokolov - Kladno
16.9.2023
10:00h
Příbram - Vejprnice
3:1 (24,-22,17,19)
16.9.2023
10:00h
Český Krumlov - Chodov
3:0 (24,18,23)
16.9.2023
14:00h
Sokolov - Kladno
16.9.2023
14:00h
Příbram - Vejprnice
3:1 (17,23,-34,20)
16.9.2023
14:00h
Český Krumlov - Chodov
2:3 (23,-25,20,-26,-4)
23.9.2023
10:00h
Vejprnice - Český Krumlov
3:2 (-15,22,-20,23,20)
23.9.2023
14:00h
Vejprnice - Český Krumlov
3:2 (-13,-26,25,25,12)
28.9.2023
09:00h
Kladno - Chodov
0:3 (-23,-19,-23)
28.9.2023
13:00h
Kladno - Chodov
3:1 (20,22,-20,15)
30.9.2023
10:00h
Sokolov - Příbram
3:0 (14,11,28)
30.9.2023
14:00h
Sokolov - Příbram
2:3 (-19,14,13,-25,-11)
7.10.2023
10:00h
Příbram - Kladno
3:0 (16,21,19)
7.10.2023
10:00h
Český Krumlov - Sokolov
0:3 (-17,-22,-21)
7.10.2023
10:00h
Chodov - Vejprnice
2:3 (23,-23,24,-13,-12)
7.10.2023
14:00h
Příbram - Kladno
3:1 (-28,17,18,19)
7.10.2023
14:00h
Český Krumlov - Sokolov
3:2 (20,-22,21,-16,14)
7.10.2023
14:00h
Chodov - Vejprnice
1:3 (-16,-22,23,-17)
28.10.2023
09:00h
Kladno - Vejprnice
3:1 (20,21,-20,20)
28.10.2023
10:00h
Sokolov - Chodov
3:1 (22,-11,20,19)
28.10.2023
10:00h
Příbram - Český Krumlov
3:0 (16,15,16)
28.10.2023
12:00h
Kladno - Vejprnice
2:3 (18,-15,-19,8,-13)
28.10.2023
14:00h
Sokolov - Chodov
3:2 (17,-25,-18,16,9)
28.10.2023
14:00h
Příbram - Český Krumlov
3:1 (-22,19,21,11)
4.11.2023
09:00h
Vejprnice - Sokolov
3:1 (21,16,-19,18)
4.11.2023
10:00h
Český Krumlov - Kladno
3:1 (-16,17,21,16)
4.11.2023
10:00h
Chodov - Příbram
0:3 (-13,-17,-18)
4.11.2023
13:00h
Vejprnice - Sokolov
1:3 (-26,-30,22,-17)
4.11.2023
14:00h
Český Krumlov - Kladno
3:2 (-21,17,11,-23,11)
4.11.2023
14:00h
Chodov - Příbram
0:3 (-16,-18,-20)
11.11.2023
09:00h
Vejprnice - Příbram
2:3 (22,-21,-23,19,-12)
11.11.2023
10:00h
Kladno - Sokolov
1:3 (14,-26,-18,-24)
11.11.2023
10:00h
Chodov - Český Krumlov
3:1 (-18,15,21,21)
11.11.2023
13:00h
Vejprnice - Příbram
2:3 (18,16,-18,-19,-14)
11.11.2023
14:00h
Kladno - Sokolov
1:3 (20,-11,-15,-18)
11.11.2023
14:00h
Chodov - Český Krumlov
3:2 (-20,16,23,-17,13)
25.11.2023
10:00h
Chodov - Kladno
3:1 (12,24,-17,17)
25.11.2023
10:00h
Český Krumlov - Vejprnice
3:0 (23,22,20)
25.11.2023
11:00h
Příbram - Sokolov
3:1 (22,21,-22,9)
25.11.2023
14:00h
Chodov - Kladno
3:2 (-7,15,14,-18,13)
25.11.2023
14:00h
Český Krumlov - Vejprnice
1:3 (14,-16,-22,-23)
25.11.2023
15:00h
Příbram - Sokolov
1:3 (-22,-21,19,-21)
2.12.2023
10:00h
Vejprnice - Chodov
3:2 (26,-15,-21,8,12)
2.12.2023
11:00h
Kladno - Příbram
3:0 (24,17,11)
2.12.2023
14:00h
Vejprnice - Chodov
3:1 (15,-25,24,15)
2.12.2023
15:00h
Kladno - Příbram
1:3 (-15,13,-23,-20)
10.12.2023
10:00h
Sokolov - Český Krumlov
0:3 (-16,-21,-13)
10.12.2023
14:00h
Sokolov - Český Krumlov
1:3 (-22,-19,27,-19)
16.12.2023
09:00h
Vejprnice - Kladno
3:2 (22,-21,12,-19,7)
16.12.2023
10:00h
Chodov - Sokolov
1:3 (23,-21,-18,-23)
16.12.2023
13:00h
Vejprnice - Kladno
3:0 (20,15,14)
16.12.2023
14:00h
Chodov - Sokolov
3:1 (20,23,-19,20)
17.12.2023
12:00h
Český Krumlov - Příbram
0:3 (-19,-22,-16)
17.12.2023
16:00h
Český Krumlov - Příbram
0:3 (-16,-16,-23)
6.1.2024
11:00h
Kladno - Český Krumlov
1:3 (22,-12,-10,-21)
6.1.2024
15:00h
Kladno - Český Krumlov
1:3 (-18,20,-21,-18)
7.1.2024
09:00h
Příbram - Chodov
3:0 (7,19,16)
7.1.2024
10:00h
Sokolov - Vejprnice
3:1 (-22,22,15,19)
7.1.2024
13:00h
Příbram - Chodov
3:0 (22,12,10)
7.1.2024
14:00h
Sokolov - Vejprnice
3:0 (15,23,20)

Partneři klubu

© 2024 - TJ Baník Příbram, z.s.

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete TJ Baník Příbram, z.s.

Spravovat cookies