Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

 Kadetky

1. kolo
1 5. 2. 2022, 10:00 Jirkov - Příbram 3:1 (17,-22,17,19)
2 4. 2. 2022, 10:30 Karlovy Vary - Hlincovka 2:3 (-18,23,26,-16,-13)
2. kolo
3 5. 2. 2022, 14:00 Jirkov - Příbram 3:1 (-21,19,19,15)
4 4. 2. 2022, 12:30 Karlovy Vary - Hlincovka 0:3 (-10,-10,-19)
3. kolo
5 4. 3. 2022, 17:00 Příbram - Karlovy Vary 3:1 (14,25,-16,15)
6 12. 2. 2022, 11:00 Hlincovka - Jirkov 3:0 (5,7,23)
4. kolo
7 4. 3. 2022, 19:00 Příbram - Karlovy Vary 3:0 (15,12,21)
8 12. 2. 2022, 15:00 Hlincovka - Jirkov 3:0 (19,4,6)
5. kolo
9 6. 3. 2022, 14:00 Jirkov - Hlincovka 2:3 (-19,22,-22,22,-7)
10 6. 3. 2022, 10:00 Karlovy Vary - Příbram 3:1 (17,22,-22,18)
6. kolo
11 6. 3. 2022, 17:00 Jirkov - Hlincovka 3:0 (22,20,24)
12 6. 3. 2022, 13:00 Karlovy Vary - Příbram 3:0 (24,15,14)
7. kolo
13 13. 3. 2022, 10:00 Příbram - Jirkov 3:0 (18,15,18)
14 13. 2. 2022, 12:00 Hlincovka - Karlovy Vary 3:1 (7,24,-18,14)
8. kolo
15 13. 3. 2022, 14:00 Příbram - Jirkov 3:1 (9,20,-23,16)
16 13. 2. 2022, 16:00 Hlincovka - Karlovy Vary 3:2 (-19,22,-20,16,9)

 

Starší žákyně

1. kolo
1 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Rakovník B Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (5,4)
2 5. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Rakovník A 0:2 (-15,-23)
3 5. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Komárov 2:0 (5,7)
4 5. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Rakovník B 2:0 (8,15)
5 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Komárov 2:0 (2,4)
6 5. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Rakovník A 2:0 (14,13)
7 5. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Komárov 2:0 (12,12)
8 5. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Rakovník B 2:0 (8,20)
9 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Rakovník A 2:1 (-21,21,13)
10 5. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Komárov 2:1 (14,-22,5)
11 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Kladno B 2:0 (17,8)
12 5. 9. 2021, 10:00 Příbram - Roztoky Pořadatel: TJ Baník Příbram 0:2 (-20,-22)
13 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Roztoky u Prahy B 0:2 (-12,-18)
14 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Roztoky 0:2 (-12,-12)
15 5. 9. 2021, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy B 2:0 (23,19)
16 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Roztoky 1:2 (-19,25,-5)
17 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Roztoky u Prahy B 0:2 (-20,-16)
18 5. 9. 2021, 10:00 Příbram - Králův Dvůr A 2:0 (18,17)
2. kolo
19 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr A Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 2:0 (19,21)
20 12. 9. 2021, 10:00 Kladno - Příbram 0:2 (-12,-22)
21 12. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr B 2:1 (11,-13,7)
22 12. 9. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr A 2:0 (22,16)
23 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr B 2:0 (14,11)
24 12. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Příbram 0:2 (-9,-21)
25 12. 9. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr B 2:0 (20,11)
26 12. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr A 1:2 (16,-22,-10)
27 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Příbram 2:0 (20,16)
28 12. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Králův Dvůr B 2:0 (14,6)
29 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Kladno 1:2 (-19,17,-5)
30 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Roztoky u Prahy B Pořadatel: VK Rakovník 2:1 (-19,3,4)
31 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Roztoky 0:2 (-5,-6)
32 12. 9. 2021, 10:00 Komárov - Roztoky u Prahy B 0:2 (-8,-6)
33 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Roztoky 0:2 (-8,-10)
34 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Roztoky u Prahy B 0:2 (-15,-16)
35 12. 9. 2021, 10:00 Komárov - Roztoky 0:2 (-4,-7)
36 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Rakovník B 2:0 (20,18)
3. kolo
37 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B Pořadatel: TJ Sokol Komárov 0:2 (-12,-17)
38 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Králův Dvůr A 0:2 (-23,-14)
39 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Příbram 0:2 (-4,-16)
40 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Králův Dvůr B 2:0 (9,7)
41 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Příbram 0:2 (-7,-11)
42 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Králův Dvůr A 0:2 (-7,-17)
43 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Příbram 0:2 (-15,-19)
44 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Králův Dvůr B 2:0 (17,13)
45 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Králův Dvůr A 0:2 (-6,-7)
46 26. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Příbram 0:2 (-11,-14)
47 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Rakovník A 0:2 (-6,-3)
48 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Kladno B Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 2:0 (14,5)
49 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Hořovice 0:2 (-17,-15)
50 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Kladno 2:0 (14,10)
51 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kladno B 2:0 (13,23)
52 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Hořovice 2:0 (11,21)
53 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kladno 1:2 (-17,25,-15)
54 26. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Hořovice 0:2 (-8,-11)
55 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Roztoky u Prahy B 2:0 (9,14)

 

Mladší žákyně

 

1. kolo
1 16. 10. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy - Králův Dvůr Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 1:2 (-19,17,-10)
2 3. 10. 2021, 10:00 S V B C - Příbram 2:0 (20,22)
3 16. 1. 2022, 10:00 Králův Dvůr - S V B C 2:0 (13,15)
4 3. 10. 2021, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy 2:0 (22,9)
5 3. 10. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy - S V B C 0:2 (-17,-15)
6 3. 10. 2021, 10:00 Kladno A - Komárov Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (7,8)
7 3. 10. 2021, 10:00 Kladno B - Hořovice 0:2 (-8,-18)
8 3. 10. 2021, 10:00 Tuchlovice - Komárov 2:1 (10,-21,7)
9 3. 10. 2021, 10:00 Kladno A - Hořovice 2:0 (13,18)
10 3. 10. 2021, 10:00 Kladno B - Komárov 1:2 (-21,23,-8)
11 3. 10. 2021, 10:00 Tuchlovice - Hořovice 0:2 (-17,-16)
12 3. 10. 2021, 10:00 Kladno A - Kladno B 2:0 (18,6)
2. kolo
13 7. 11. 2021, 10:00 S V B C - Komárov Pořadatel: S V B C 2:0 (17,14)
14 7. 11. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice 0:2 (-18,-11)
15 7. 11. 2021, 10:00 Komárov - Roztoky u Prahy 0:2 (-11,-13)
16 7. 11. 2021, 10:00 Hořovice - S V B C 2:0 (18,23)
17 7. 11. 2021, 10:00 S V B C - Roztoky u Prahy 2:0 (11,15)
18 7. 11. 2021, 10:00 Příbram - Tuchlovice Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (7,13)
19 7. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Kladno A 0:2 (-18,-14)
20 7. 11. 2021, 10:00 Tuchlovice - Kladno A 0:2 (-15,-22)
21 7. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Kladno B 2:0 (13,10)
22 7. 11. 2021, 10:00 Příbram - Kladno A 0:2 (-21,-16)
23 7. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Tuchlovice 2:0 (17,21)
24 7. 11. 2021, 10:00 Příbram - Kladno B 2:0 (14,8)
3. kolo
25 5. 12. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr - hraje se v Chýni - ZŠ - Bolzanova ul. 2:0 (16,11)
26 5. 12. 2021, 10:00 Příbram - Komárov 2:0 (9,14)
27 5. 12. 2021, 10:00 Hořovice - Příbram 0:2 (-19,-15)
28 5. 12. 2021, 10:00 Komárov - Králův Dvůr 0:2 (-10,-10)
29 5. 12. 2021, 10:00 Králův Dvůr - Příbram 2:1 (-24,17,6)
30 5. 12. 2021, 10:00 Kladno B - Roztoky u Prahy Pořadatel: Kladno volejbal cz 0:2 (-16,-23)
31 5. 12. 2021, 10:00 Tuchlovice - S V B C 0:2 (-16,-21)
32 5. 12. 2021, 10:00 Kladno A - Roztoky u Prahy 2:0 (14,23)
33 5. 12. 2021, 10:00 Kladno B - S V B C 0:2 (-5,-8)
34 5. 12. 2021, 10:00 Tuchlovice - Roztoky u Prahy 0:2 (-19,-17)
35 5. 12. 2021, 10:00 Kladno A - S V B C 0:2 (-17,-14)
36 5. 12. 2021, 10:00 Kladno B - Tuchlovice 2:1 (-19,22,13)
4. kolo
37 16. 1. 2022, 10:00 Příbram - S V B C Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:1 (-16,20,9)
38 16. 1. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Roztoky u Prahy 2:0 (9,17)
39 16. 1. 2022, 10:00 S V B C - Králův Dvůr 2:1 (-20,20,9)
40 16. 1. 2022, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram 0:2 (-14,-13)
41 16. 1. 2022, 10:00 Příbram - Králův Dvůr 0:2 (-24,-12)
42 16. 1. 2022, 10:00 Hořovice - Kladno A Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 2:1 (19,-13,11)
43 16. 1. 2022, 10:00 Komárov - Tuchlovice 1:2 (-9,22,-12)
44 16. 1. 2022, 10:00 Kladno A - Tuchlovice 2:0 (13,14)
45 16. 1. 2022, 10:00 Komárov - Kladno B 1:2 (26,-23,-12)
46 16. 1. 2022, 10:00 Hořovice - Tuchlovice 2:0 (10,14)
47 16. 1. 2022, 10:00 Komárov - Kladno A 0:2 (-5,-18)
48 16. 1. 2022, 10:00 Hořovice - Kladno B 2:0 (12,7)
5. kolo
49 29. 1. 2022, 10:00 Komárov - Roztoky u Prahy Pořadatel: TJ Sokol Komárov 2:1 (-10,26,11)
50 29. 1. 2022, 10:00 Hořovice - S V B C 1:2 (-8,21,-7)
51 29. 1. 2022, 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice 0:2 (-17,-11)
52 29. 1. 2022, 10:00 S V B C - Komárov 2:0 (7,14)
53 29. 1. 2022, 10:00 Komárov - Hořovice 0:2 (-17,-7)
54 29. 1. 2022, 10:00 Kladno A - Králův Dvůr Pořadatel: Kladno volejbal cz 1:2 (17,-11,-9)
55 29. 1. 2022, 10:00 Kladno B - Příbram 0:2 (-8,-11)
56 29. 1. 2022, 10:00 Tuchlovice - Králův Dvůr 0:2 (-8,-9)
57 29. 1. 2022, 10:00 Kladno A - Příbram 2:1 (8,-17,8)
58 29. 1. 2022, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr 0:2 (-17,-17)
59 29. 1. 2022, 10:00 Tuchlovice - Příbram 0:2 (-9,-15)
60 29. 1. 2022, 10:00 Kladno A - Kladno B 2:0 (6,20)
6. kolo
61 13. 2. 2022, 10:00 Komárov - Příbram Pořadatel: TJ Sokol Komárov 0:2 (-12,-9)
62 13. 2. 2022, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr 0:2 (-18,-18)
63 13. 2. 2022, 10:00 Příbram - Hořovice 2:1 (20,-22,4)
64 13. 2. 2022, 10:00 Králův Dvůr - Komárov 2:0 (17,20)
65 13. 2. 2022, 10:00 Komárov - Hořovice 0:2 (-21,-17)
66 6. 3. 2022, 10:00 Kladno B - S V B C Pořadatel: Kladno volejbal cz 0:2 (-13,-14)
67 6. 3. 2022, 10:00 Tuchlovice - Roztoky u Prahy 0:2 (-17,-20)
68 6. 3. 2022, 10:00 Kladno A - S V B C 0:2 (-10,-17)
69 6. 3. 2022, 10:00 Kladno B - Roztoky u Prahy 0:2 (-16,-17)
70 6. 3. 2022, 10:00 Tuchlovice - S V B C 0:2 (-10,-11)
71 6. 3. 2022, 10:00 Kladno A - Roztoky u Prahy 2:0 (16,9)
72 6. 3. 2022, 10:00 Kladno B - Tuchlovice 0:2 (-19,-12)

 

Český pohár žákyně

1. kolo
1 19. 2. 2022, 09:00 Svitavy - Příbram 2:0 (18,19)
2 19. 2. 2022, 09:00 Prostějov - Jirkov 0:2 (-19,-21)
3 19. 2. 2022, 09:00 Dansport - Meteor 2:0 (23,24)
2. kolo
4 19. 2. 2022, 10:30 Svitavy - Hronov 2:1 (14,-19,11)
5 19. 2. 2022, 10:30 Meteor - TJ Turnov "B" 1:2 (24,-22,-20)
6 19. 2. 2022, 10:30 Dansport - Jirkov 2:0 (16,14)
3. kolo
7 19. 2. 2022, 12:00 Příbram - Hronov 0:2 (-18,-11)
8 19. 2. 2022, 12:00 TJ Turnov "B" - Prostějov 1:2 (-9,19,-11)
4. kolo
9 19. 2. 2022, 13:30 Svitavy - Jirkov 0:2 (-19,-25)
10 19. 2. 2022, 13:30 Meteor - Příbram 2:1 (-23,20,8)
11 19. 2. 2022, 13:30 Dansport - Prostějov 2:1 (-17,14,9)
5. kolo
12 19. 2. 2022, 15:00 Jirkov - Meteor 0:2 (-17,-13)
13 19. 2. 2022, 15:00 TJ Turnov "B" - Hronov 2:0 (23,23)
6. kolo
14 19. 2. 2022, 16:30 Svitavy - TJ Turnov "B" 2:1 (20,-21,12)
15 19. 2. 2022, 16:30 Příbram - Dansport 1:2 (-9,23,-10)
16 19. 2. 2022, 16:30 Hronov - Prostějov 0:2 (-23,-18)
7. kolo
17 20. 2. 2022, 09:00 Svitavy - Dansport 0:2 (-20,-15)
18 20. 2. 2022, 09:00 Příbram - Prostějov 0:2 (-15,-28)
19 20. 2. 2022, 09:00 TJ Turnov "B" - Jirkov 0:2 (-19,-22)
8. kolo
20 20. 2. 2022, 10:30 Svitavy - Meteor 2:0 (21,24)
21 20. 2. 2022, 10:30 Jirkov - Hronov 2:1 (-21,23,10)
22 20. 2. 2022, 10:30 TJ Turnov "B" - Příbram 2:0 (20,10)
9. kolo
23 20. 2. 2022, 12:00 Hronov - Dansport 2:1 (17,-17,13)
24 20. 2. 2022, 12:00 Prostějov - Meteor 2:1 (16,-29,12)
25 20. 2. 2022, 12:00 Jirkov - Příbram 2:1 (-17,19,12)
10. kolo
26 20. 2. 2022, 13:30 Svitavy - Prostějov 1:2 (-24,25,-14)
27 20. 2. 2022, 13:30 TJ Turnov "B" - Dansport 0:2 (-21,-15)
28 20. 2. 2022, 13:30 Meteor - Hronov 0:2 (-8,-19)

 

Ženy B

1. kolo
1 12. 2. 2022, 10:00 Mělník - Komárov 3:0 (16,13,20)
2 12. 2. 2022, 10:00 Neratovice - Příbram B 1:3 (-21,-17,19,-19)
3 20. 2. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky 3:2 (22,-10,-17,27,11)
4 12. 2. 2022, 10:00 Mělník - Komárov 3:0 (22,15,10)
5 12. 2. 2022, 10:00 Neratovice - Příbram B 1:3 (27,-13,-16,-20)
6 20. 2. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky 3:1 (19,17,-19,22)
2. kolo
7 19. 2. 2022, 10:00 Příbram B - Mělník 3:2 (-17,-17,19,18,12)
8 19. 2. 2022, 10:00 Roztoky - Neratovice 3:0 (16,19,23)
9 19. 2. 2022, 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou 3:0 (14,21,17)
10 19. 2. 2022, 10:00 Příbram B - Mělník 3:1 (15,19,-11,22)
11 19. 2. 2022, 10:00 Roztoky - Neratovice 3:0 (17,21,20)
12 19. 2. 2022, 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou 3:1 (12,-21,13,21)
3. kolo
13 26. 2. 2022, 09:00 Mělník - Roztoky 3:2 (16,-19,-26,21,9)
14 26. 2. 2022, 10:00 Neratovice - Komárov 3:2 (-21,-22,17,20,6)
15 26. 2. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B 3:2 (-20,-19,12,22,12)
16 26. 2. 2022, 13:00 Mělník - Roztoky 3:2 (24,-26,-17,20,14)
17 26. 2. 2022, 10:00 Neratovice - Komárov 3:0 (25,24,12)
18 26. 2. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B 0:3 (-22,-26,-22)
4. kolo
19 12. 3. 2022, 10:00 Komárov - Mělník 3:0 (23,20,15)
20 12. 3. 2022, 10:00 Příbram B - Neratovice 0:3 (-16,-16,-16)
21 12. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou 3:0 (13,17,9)
22 12. 3. 2022, 10:00 Komárov - Mělník 0:3 (-15,-18,-16)
23 12. 3. 2022, 10:00 Příbram B - Neratovice 1:3 (23,-19,-15,-16)
24 12. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou 3:0 (23,23,25)
5. kolo
25 19. 3. 2022, 10:00 Mělník - Příbram B 3:1 (23,24,-23,18)
26 19. 3. 2022, 10:00 Neratovice - Roztoky 1:3 (-12,-23,24,-16)
27 19. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Komárov 1:3 (-20,24,-20,-22)
28 19. 3. 2022, 10:00 Mělník - Příbram B 0:3 (-20,-17,-19)
29 19. 3. 2022, 10:00 Neratovice - Roztoky 2:3 (13,-10,23,-20,-8)
30 19. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Komárov 3:1 (13,-20,25,21)
6. kolo
31 26. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Mělník 3:2 (14,-17,-23,16,14)
32 26. 3. 2022, 10:00 Komárov - Neratovice 3:0 (11,16,20)
33 26. 3. 2022, 10:00 Příbram B - Benátky nad Jizerou 2:3 (17,-21,-20,17,-12)
34 26. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Mělník 2:3 (14,-24,18,-20,-12)
35 26. 3. 2022, 10:00 Komárov - Neratovice 3:2 (-24,20,17,-20,10)
36 26. 3. 2022, 10:00 Příbram B - Benátky nad Jizerou 1:3 (-29,23,-23,-24)

 

 

Ženy A

1. kolo
1 9. 10. 2021, 10:00 Kralupy - Příbram 3:1 (27,19,-20,17)
2 2. 10. 2021, 09:00 Plzeň B - ČVUT Praha 3:2 (-28,-19,13,13,12)
3 2. 10. 2021, 10:00 České Budějovice - Bohemians 1:3 (22,-17,-22,-15)
4 13. 11. 2021, 09:00 Klatovy - Domažlice 0:3 (-23,-23,-20)
2. kolo
5 9. 10. 2021, 14:00 Kralupy - Příbram 3:2 (24,-16,-23,22,10)
6 2. 10. 2021, 14:00 Plzeň B - ČVUT Praha 3:1 (24,21,-21,14)
7 2. 10. 2021, 14:00 České Budějovice - Bohemians 2:3 (-14,23,18,-14,-8)
8 13. 11. 2021, 13:00 Klatovy - Domažlice 0:3 (-16,-12,-25)
3. kolo
9 16. 10. 2021, 10:00 Příbram - Domažlice 1:3 (18,-15,-21,-22)
10 16. 10. 2021, 10:00 Bohemians - Klatovy 3:0 (19,16,19)
11 16. 10. 2021, 10:00 ČVUT Praha - České Budějovice 3:0 (15,20,16)
12 16. 10. 2021, 10:00 Kralupy - Plzeň B 3:1 (-23,22,18,12)
4. kolo
13 16. 10. 2021, 14:00 Příbram - Domažlice 0:3 (-9,-22,-20)
14 16. 10. 2021, 14:00 Bohemians - Klatovy 3:0 (21,15,19)
15 16. 10. 2021, 14:00 ČVUT Praha - České Budějovice 3:2 (23,-23,14,-13,12)
16 16. 10. 2021, 14:00 Kralupy - Plzeň B 3:2 (21,-21,13,-20,10)
5. kolo
17 23. 10. 2021, 10:00 Plzeň B - Příbram Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 2:3 (21,-30,14,-23,-11)
18 23. 10. 2021, 10:00 České Budějovice - Kralupy 1:3 (-13,-19,18,-10)
19 23. 10. 2021, 09:00 Klatovy - ČVUT Praha 0:3 (-19,-21,-19)
20 24. 10. 2021, 10:00 Domažlice - Bohemians Pivovarská 323 Domažlice - Týnské Předměstí 3:1 (20,-19,21,17)
6. kolo
21 23. 10. 2021, 14:00 Plzeň B - Příbram Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 1:3 (-17,20,-11,-23)
22 23. 10. 2021, 14:00 České Budějovice - Kralupy 0:3 (-25,-20,-20)
23 23. 10. 2021, 13:00 Klatovy - ČVUT Praha 1:3 (-14,21,-20,-11)
24 24. 10. 2021, 14:00 Domažlice - Bohemians Pivovarská 323 Domažlice - Týnské Předměstí 3:2 (-25,17,-22,23,17)
7. kolo
25 6. 11. 2021, 11:00 Příbram - Bohemians 3:0 (21,17,27)
26 6. 11. 2021, 10:00 ČVUT Praha - Domažlice 3:2 (14,-19,17,-23,5)
27 6. 11. 2021, 10:00 Klatovy - Kralupy 0:3 (-16,-24,-16)
28 6. 11. 2021, 11:00 Plzeň B - České Budějovice Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:1 (-24,21,25,8)
8. kolo
29 6. 11. 2021, 15:00 Příbram - Bohemians 2:3 (-22,-21,14,24,-14)
30 6. 11. 2021, 14:00 ČVUT Praha - Domažlice 3:1 (19,-25,23,20)
31 6. 11. 2021, 14:00 Klatovy - Kralupy 2:3 (23,18,-23,-22,-10)
32 6. 11. 2021, 15:00 Plzeň B - České Budějovice Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:2 (22,18,-22,-23,10)
9. kolo
33 20. 11. 2021, 10:00 České Budějovice - Příbram 0:3 (-22,-16,-21)
34 20. 11. 2021, 10:00 Klatovy - Plzeň B 0:3 (-17,-20,-16)
35 31. 10. 2021, 10:00 Domažlice - Kralupy 2:3 (25,-22,-19,13,-9)
36 20. 11. 2021, 10:00 Bohemians - ČVUT Praha 2:3 (-20,21,-24,20,-12)
10. kolo
37 20. 11. 2021, 14:00 České Budějovice - Příbram 1:3 (-15,-12,16,-13)
38 20. 11. 2021, 14:00 Klatovy - Plzeň B 0:3 (-19,-24,-18)
39 31. 10. 2021, 14:00 Domažlice - Kralupy 1:3 (-20,20,-15,-16)
40 20. 11. 2021, 14:00 Bohemians - ČVUT Praha 3:1 (-24,21,14,22)
11. kolo
41 27. 11. 2021, 11:00 Příbram - ČVUT Praha 0:3 (-24,-23,-22)
42 27. 11. 2021, 09:00 Kralupy - Bohemians 2:3 (-19,20,-17,28,-11)
43 27. 11. 2021, 10:00 Plzeň B - Domažlice 1:3 (-17,23,-18,-20)
44 27. 11. 2021, 11:00 České Budějovice - Klatovy 3:1 (20,19,-17,15)
12. kolo
45 27. 11. 2021, 15:00 Příbram - ČVUT Praha 2:3 (17,21,-14,-17,-12)
46 27. 11. 2021, 13:00 Kralupy - Bohemians 2:3 (21,-24,21,-18,-11)
47 27. 11. 2021, 14:00 Plzeň B - Domažlice 3:2 (-25,20,-21,14,7)
48 27. 11. 2021, 14:00 České Budějovice - Klatovy 3:1 (6,18,-22,16)
13. kolo
49 4. 12. 2021, 09:00 Klatovy - Příbram 3:1 (27,-20,12,23)
50 4. 12. 2021, 09:00 Domažlice - České Budějovice 3:0 (16,23,18)
51 4. 12. 2021, 10:00 Bohemians - Plzeň B 3:1 (-23,19,13,17)
52 4. 12. 2021, 11:00 ČVUT Praha - Kralupy 3:1 (-22,18,24,20)
14. kolo
53 4. 12. 2021, 13:00 Klatovy - Příbram 1:3 (-20,27,-15,-13)
54 4. 12. 2021, 13:00 Domažlice - České Budějovice 3:2 (16,-14,-14,17,12)
55 4. 12. 2021, 14:00 Bohemians - Plzeň B 1:3 (20,-25,-23,-22)
56 4. 12. 2021, 15:00 ČVUT Praha - Kralupy 3:0 (18,19,25)
15. kolo
57 15. 1. 2022, 11:00 Příbram - Kralupy 3:1 (-22,23,22,16)
58 15. 1. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Plzeň B 3:2 (23,-26,22,-14,9)
59 15. 1. 2022, 10:00 Bohemians - České Budějovice 3:2 (13,-18,20,-18,12)
60 15. 1. 2022, 09:00 Domažlice - Klatovy 3:0 (17,18,17)
16. kolo
61 15. 1. 2022, 15:00 Příbram - Kralupy 3:2 (25,-23,-21,22,11)
62 15. 1. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Plzeň B 1:3 (-17,23,-23,-23)
63 15. 1. 2022, 14:00 Bohemians - České Budějovice 3:2 (-17,-22,18,8,11)
64 15. 1. 2022, 13:00 Domažlice - Klatovy 3:1 (27,18,-21,21)
17. kolo
65 13. 3. 2022, 11:00 Domažlice - Příbram 2:3 (-17,-18,22,23,-8)
66 22. 1. 2022, 10:00 Klatovy - Bohemians 0:3 (-12,-19,-19)
67 22. 1. 2022, 10:00 České Budějovice - ČVUT Praha 0:3 (-19,-17,-19)
68 13. 2. 2022, 10:00 Plzeň B - Kralupy 1:3 (-21,17,-22,-22)
18. kolo
69 13. 3. 2022, 15:00 Domažlice - Příbram 2:3 (20,21,-19,-20,-4)
70 22. 1. 2022, 14:00 Klatovy - Bohemians 0:3 (-12,-11,-23)
71 22. 1. 2022, 14:00 České Budějovice - ČVUT Praha 0:3 (-26,-18,-11)
72 13. 2. 2022, 14:00 Plzeň B - Kralupy 1:3 (23,-18,-15,-20)
19. kolo
73 5. 2. 2022, 10:00 Příbram - Plzeň B 3:0 (20,18,20)
74 5. 2. 2022, 10:00 Kralupy - České Budějovice 2:3 (-18,23,20,-22,-9)
75 5. 2. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Klatovy 3:0 (17,16,20)
76 5. 2. 2022, 10:00 Bohemians - Domažlice 0:3 (-19,-22,-21)
20. kolo
77 5. 2. 2022, 14:00 Příbram - Plzeň B 3:0 (19,14,15)
78 5. 2. 2022, 14:00 Kralupy - České Budějovice 3:0 (23,16,19)
79 5. 2. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Klatovy 3:1 (-22,9,16,13)
80 5. 2. 2022, 14:00 Bohemians - Domažlice 3:1 (15,-16,23,22)
21. kolo
81 19. 2. 2022, 10:00 Bohemians - Příbram 3:0 (12,15,24)
82 20. 2. 2022, 10:00 Domažlice - ČVUT Praha 3:1 (22,13,-21,25)
83 19. 2. 2022, 10:00 Kralupy - Klatovy 3:1 (21,-23,20,12)
84 19. 2. 2022, 10:00 České Budějovice - Plzeň B 1:3 (18,-21,-23,-22)
22. kolo
85 19. 2. 2022, 14:00 Bohemians - Příbram 3:1 (20,18,-24,23)
86 20. 2. 2022, 14:00 Domažlice - ČVUT Praha 3:1 (-25,21,21,28)
87 19. 2. 2022, 14:00 Kralupy - Klatovy 3:0 (23,18,20)
88 19. 2. 2022, 14:00 České Budějovice - Plzeň B 2:3 (14,-5,-17,21,-10)
23. kolo
89 26. 2. 2022, 11:00 Příbram - České Budějovice 0:3 (-18,-17,-17)
90 26. 2. 2022, 09:00 Plzeň B - Klatovy 3:0 (17,10,27)
91 26. 2. 2022, 10:00 Kralupy - Domažlice 3:1 (22,-8,14,22)
92 26. 2. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Bohemians 3:0 (16,24,17)
24. kolo
93 26. 2. 2022, 15:00 Příbram - České Budějovice 3:1 (-23,23,19,15)
94 26. 2. 2022, 13:00 Plzeň B - Klatovy 3:0 (21,11,19)
95 26. 2. 2022, 14:00 Kralupy - Domažlice 1:3 (19,-23,-15,-22)
96 26. 2. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Bohemians 2:3 (-22,22,-23,21,-11)
25. kolo
97 5. 3. 2022, 10:00 ČVUT Praha - Příbram 3:2 (-16,-24,26,13,8)
98 5. 3. 2022, 10:00 Bohemians - Kralupy 3:1 (26,20,-20,21)
99 5. 3. 2022, 10:00 Domažlice - Plzeň B 1:3 (-13,-16,23,-28)
100 6. 3. 2022, 10:00 Klatovy - České Budějovice 0:3 (-19,-14,-19)
26. kolo
101 5. 3. 2022, 14:00 ČVUT Praha - Příbram 3:1 (23,-12,20,21)
102 5. 3. 2022, 14:00 Bohemians - Kralupy 3:0 (16,29,19)
103 5. 3. 2022, 14:00 Domažlice - Plzeň B 2:3 (-20,23,-15,18,-5)
104 6. 3. 2022, 14:00 Klatovy - České Budějovice 0:3 (-20,-24,-24)
27. kolo
105 19. 3. 2022, 11:00 Příbram - Klatovy 3:0 (13,23,13)
106 19. 3. 2022, 10:00 České Budějovice - Domažlice 0:3 (-20,-15,-13)
107 19. 3. 2022, 09:00 Plzeň B - Bohemians Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 2:3 (21,-23,-23,15,-11)
108 19. 3. 2022, 10:00 Kralupy - ČVUT Praha 0:3 (-23,-17,-20)
28. kolo
109 19. 3. 2022, 15:00 Příbram - Klatovy 3:0 (21,11,16)
110 19. 3. 2022, 14:00 České Budějovice - Domažlice 3:2 (-16,22,22,-14,14)
111 19. 3. 2022, 13:00 Plzeň B - Bohemians Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:2 (20,19,-16,-20,17)
112 19. 3. 2022, 14:00 Kralupy - ČVUT Praha 0:3 (-17,-16,-23)

 

 

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů všech kategorií v sekci "zápasy", tabulky najdete v sekci "Tabulky". Další informace na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky pro sezónu 2021/2022 mohou přijít vždy ve čtvrtek nebo pátek od 13.35-15.15h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2022 - TJ Baník Příbram