Volejbalový klub pod Svatou horou Příbram

  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram
  • Baník Příbram

 

Kadetky rozpis a tabulka: Kadetky rozpis

Starší žákyně a tabulka: Starší žákyně rozpis

Mladší žákyně a tabulka: Mladší žákyně zápasy

Český pohár žákyň  a tabulka:  ČP starší žákyně

Ženy B rozpis a tabulka: ženy rozpis

 

 

Ženy B

1. kolo
1 8. 2. 2020, 09:00 Mělník - Příbram B 3:0 (15,13,6)
2 8. 2. 2020, 10:00 Suchdol - Roztoky B Pořadatel: v Kutné Hoře 3:0 (16,22,20)
3 8. 2. 2020, 09:00 Benešov - Neratovice A 3:0 (18,20,19)
4 8. 2. 2020, 13:00 Mělník - Příbram B 3:0 (6,11,15)
5 8. 2. 2020, 10:00 Suchdol - Roztoky B Pořadatel: v Kutné Hoře 3:1 (21,17,-15,18)
6 8. 2. 2020, 13:00 Benešov - Neratovice A 3:0 (15,16,19)
2. kolo
7 15. 2. 2020, 10:00 Roztoky B - Mělník 0:3 (-22,-17,-16)
8 15. 2. 2020, 12:00 Neratovice A - Suchdol 0:3 (-22,-19,-17)
9 15. 2. 2020, 10:00 Příbram B - Benešov 1:3 (-13,18,-22,-15)
10 15. 2. 2020, 10:00 Roztoky B - Mělník 1:3 (23,-19,-18,-21)
11 15. 2. 2020, 14:00 Neratovice A - Suchdol 0:3 (-29,-22,-22)
12 15. 2. 2020, 10:00 Příbram B - Benešov 1:3 (-18,-20,27,-23)
3. kolo
13 22. 2. 2020, 09:00 Mělník - Neratovice A 3:0 (16,20,21)
14 22. 2. 2020, 10:00 Suchdol - Příbram B 3:1 (17,17,-21,14)
15 22. 2. 2020, 10:00 Benešov - Roztoky B 3:1 (-22,14,12,21)
16 22. 2. 2020, 13:00 Mělník - Neratovice A 3:0 (24,21,23)
17 22. 2. 2020, 10:00 Suchdol - Příbram B 3:0 (14,18,24)
18 22. 2. 2020, 10:00 Benešov - Roztoky B 2:3 (19,-13,23,-10,-13)
4. kolo
19 7. 3. 2020, 10:00 Příbram B - Mělník 0:3 (-19,-24,-20)
20 8. 3. 2020, 09:00 Roztoky B - Suchdol 0:3 (-15,-15,-20)
21 7. 3. 2020, 10:00 Neratovice A - Benešov 0:3 (-20,-21,-19)
22 7. 3. 2020, 10:00 Příbram B - Mělník 3:2 (-25,18,23,-22,8)
23 8. 3. 2020, 13:00 Roztoky B - Suchdol 1:3 (-17,-15,20,-21)
24 7. 3. 2020, 10:00 Neratovice A - Benešov 2:3 (-16,-23,19,20,-10)
5. kolo
25 14. 3. 2020, 10:00 Mělník - Roztoky B Pořadatel: zrušeno .
26 14. 3. 2020, 10:00 Suchdol - Neratovice A Pořadatel: zrušeno .
27 14. 3. 2020, 09:00 Benešov - Příbram B Pořadatel: zrušeno .
28 14. 3. 2020, 10:00 Mělník - Roztoky B Pořadatel: zrušeno .
29 14. 3. 2020, 10:00 Suchdol - Neratovice A Pořadatel: zrušeno .
30 14. 3. 2020, 13:00 Benešov - Příbram B Pořadatel: zrušeno .
6. kolo
31 21. 3. 2020, 10:00 Neratovice A - Mělník Pořadatel: zrušeno .
32 21. 3. 2020, 10:00 Příbram B - Suchdol Pořadatel: zrušeno .
33 21. 3. 2020, 09:00 Roztoky B - Benešov Pořadatel: zrušeno .
34 21. 3. 2020, 10:00 Neratovice A - Mělník Pořadatel: zrušeno .
35 21. 3. 2020, 10:00 Příbram B - Suchdol Pořadatel: zrušeno .
36 21. 3. 2020, 13:00 Roztoky B - Benešov Pořadatel: zrušeno .

 

Kadetky

1. kolo
1 8. 2. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Plzeň B 3:1 (14,-16,21,15)
2 8. 2. 2020, 09:00 Řepy - Třebín 3:0 (21,22,13)
3 8. 2. 2020, 10:00 Chodov B - Příbram 2:3 (15,-23,18,-20,-13)
2. kolo
4 8. 2. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Plzeň B 3:2 (-18,-24,10,22,7)
5 8. 2. 2020, 13:00 Řepy - Třebín 3:0 (19,15,16)
6 8. 2. 2020, 14:00 Chodov B - Příbram 3:0 (13,23,21)
3. kolo
7 23. 2. 2020, 10:00 Příbram - Řepy Hrabákova 271 Příbram - Příbram II 3:0 (10,20,20)
8 15. 2. 2020, 10:00 Třebín - Ústí n. L. 0:3 (-14,-11,-6)
9 8. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Chodov B 3:0 (17,21,20)
4. kolo
10 23. 2. 2020, 14:00 Příbram - Řepy Hrabákova 271 Příbram - Příbram II 3:0 (23,19,18)
11 15. 2. 2020, 14:00 Třebín - Ústí n. L. 0:3 (-17,-20,-18)
12 8. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Chodov B 0:3 (-23,-23,-17)
5. kolo
13 8. 3. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Příbram 1:3 (-21,-23,17,-17)
14 22. 2. 2020, 09:00 Řepy - Plzeň B 1:3 (22,-16,-23,-17)
15 22. 2. 2020, 10:00 Chodov B - Třebín 3:0 (23,16,15)
6. kolo
16 8. 3. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Příbram 0:3 (-16,-17,-19)
17 22. 2. 2020, 13:00 Řepy - Plzeň B 3:1 (17,19,-18,20)
18 22. 2. 2020, 14:00 Chodov B - Třebín 3:1 (11,17,-18,24)
7. kolo
19 29. 2. 2020, 10:00 Příbram - Chodov B 3:0 (15,16,21)
20 29. 2. 2020, 11:00 Třebín - Řepy Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-6,-14,-19)
21 1. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Ústí n. L. 0:3 (-23,-26,-21)
8. kolo
22 29. 2. 2020, 14:00 Příbram - Chodov B 2:3 (-17,-21,11,23,-14)
23 29. 2. 2020, 14:00 Třebín - Řepy Stromovka 1216 České Budějovice - České Budějovice 2 2:3 (23,-23,-13,22,-5)
24 1. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Ústí n. L. 3:0 (18,12,20)
9. kolo
25 7. 3. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Třebín nehraje se 3:X
26 7. 3. 2020, 10:00 Řepy - Příbram PříbramHrabákova 271 Příbram - Příbram II 0:3 (-17,-20,-21)
27 7. 3. 2020, 10:00 Chodov B - Plzeň B Školní 697 Chodov 3:1 (-23,20,19,23)
10. kolo
28 7. 3. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Třebín nehraje se 3:X
29 7. 3. 2020, 14:00 Řepy - Příbram PříbramHrabákova 271 Příbram - Příbram II 3:2 (-18,-14,23,22,13)
30 7. 3. 2020, 14:00 Chodov B - Plzeň B Školní 697 Chodov 3:1 (-24,7,20,16)
11. kolo
31 15. 3. 2020, 10:00 Příbram - Ústí n. L. .
32 28. 2. 2020, 15:00 Třebín - Chodov B M. Chlajna 1319 České Budějovice - České Budějovice 2 2:3 (-19,-23,23,24,-6)
33 15. 3. 2020, 10:00 Plzeň B - Řepy .
12. kolo
34 15. 3. 2020, 14:00 Příbram - Ústí n. L. .
35 28. 2. 2020, 17:30 Třebín - Chodov B M. Chlajna 1319 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-21,-12,-9)
36 15. 3. 2020, 14:00 Plzeň B - Řepy .

 

Starší žákyně

1. kolo
1 3. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:0 (21,10)
2 3. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (9,17)
3 3. 11. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk 0:2 (-22,-15)
4 3. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy 0:2 (-16,-12)
5 3. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (6,16)
6 3. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (10,22)
7 3. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy B Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 0:2 (-23,-17)
8 3. 11. 2019, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-23,-19)
9 3. 11. 2019, 10:00 Kralupy B - Kladno 2:1 (-16,7,8)
10 3. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram 0:2 (-19,-15)
11 3. 11. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy B 2:1 (19,-21,10)
12 3. 11. 2019, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy 2:0 (13,22)
2. kolo
13 24. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Brandýs nad Labem Pořadatel: Volleyball Nymburk - v Kostomlatech n. Lab. 0:2 (-25,-25)
14 24. 11. 2019, 10:00 Kladno - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (13,-16,-8)
15 24. 11. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B 0:2 (-24,-10)
16 24. 11. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno 0:2 (-16,-12)
17 24. 11. 2019, 10:00 Kladno - Brandýs nad Labem 2:0 (15,20)
18 24. 11. 2019, 10:00 Kralupy B - Nymburk 2:0 (17,18)
19 24. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy Pořadatel: TJ Sokol Roztoky - hraje se v Benátkách nad Jizerou 0:2 (-13,-10)
20 24. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-13,-15)
21 24. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Příbram 2:0 (7,8)
22 24. 11. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-12)
23 24. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy 0:2 (-13,-16)
24 24. 11. 2019, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy 2:0 (8,21)
3. kolo
25 8. 12. 2019, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:0 (20,17)
26 8. 12. 2019, 10:00 Nymburk - Kralupy Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-16,-9)
27 8. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy 0:2 (-12,-7)
28 8. 12. 2019, 10:00 Kladno - Nymburk 2:0 (21,16)
29 8. 12. 2019, 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy 2:1 (21,-22,12)
30 8. 12. 2019, 10:00 Kralupy - Kladno 2:0 (3,11)
31 15. 12. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (19,10)
32 15. 12. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy B Pořadatel: 1 hřiště 2:1 (25,-18,11)
33 15. 12. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B 0:2 (-13,-13)
34 15. 12. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram 0:2 (-13,-13)
35 15. 12. 2019, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou 2:0 (6,14)
36 15. 12. 2019, 10:00 Kralupy B - Brandýs nad Labem 2:0 (13,11)
4. kolo
37 12. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Kralupy B Pořadatel: TJ Kralupy A 2:0 (21,11)
38 9. 2. 2020, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: v Nymburce 2:0 (22,17)
39 12. 1. 2020, 10:00 Kralupy B - Nymburk 0:2 (-23,-24)
40 19. 3. 2020, 17:00 Kralupy - Příbram Pořadatel: zrušeno .
41 19. 3. 2020, 17:00 Příbram - Kralupy B Pořadatel: zrušeno .
42 12. 1. 2020, 10:00 Nymburk - Kralupy 0:2 (-11,-11)
43 12. 1. 2020, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:1 (-23,19,7)
44 12. 1. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (11,18)
45 12. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Brandýs nad Labem 2:0 (14,20)
46 12. 1. 2020, 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (20,14)
47 12. 1. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy 2:1 (14,-12,14)
48 12. 1. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-14,-11)
5. kolo
49 9. 2. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:1 (-18,17,14)
50 9. 2. 2020, 10:00 Kladno - Příbram Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-24,-19)
51 9. 2. 2020, 10:00 Nymburk - Příbram 0:2 (-7,-19)
52 9. 2. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 2:1 (-19,18,11)
53 9. 2. 2020, 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-8,-19)
54 9. 2. 2020, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou 2:0 (19,17)
55 9. 2. 2020, 10:00 Kralupy B - Kralupy Pořadatel: TJ Kralupy B 0:2 (-17,-8)
56 9. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Roztoky u Prahy Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-16,-17)
57 9. 2. 2020, 10:00 Kralupy - Roztoky u Prahy 2:0 (11,9)
58 9. 2. 2020, 10:00 Kralupy B - Brandýs nad Labem 2:0 (12,11)
59 9. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy 0:2 (-9,-7)
60 9. 2. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy B 0:2 (-21,-21)
6. kolo
61 23. 2. 2020, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:0 (21,22)
62 23. 2. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-19,-14)
63 23. 2. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B 0:2 (-18,-22)
64 23. 2. 2020, 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy 2:1 (19,-11,5)
65 23. 2. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Benátky nad Jizerou 1:2 (17,-19,-3)
66 23. 2. 2020, 10:00 Kralupy B - Nymburk 2:1 (26,-23,7)
67 23. 2. 2020, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (13,19)
68 23. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-11,-12)
69 23. 2. 2020, 10:00 Kladno - Kralupy 0:2 (-7,-11)
70 23. 2. 2020, 10:00 Příbram - Brandýs nad Labem 2:0 (16,13)
71 23. 2. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-13,-15)
72 23. 2. 2020, 10:00 Kralupy - Příbram 2:0 (17,17)
7. kolo
73 4. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem - zrušeno Vlasák J.
74 4. 4. 2020, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy Pořadatel: zrušeno .
75 4. 4. 2020, 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy Pořadatel: zrušeno .
76 4. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram Pořadatel: zrušeno .
77 4. 4. 2020, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: zrušeno .
78 4. 4. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Brandýs nad Labem Pořadatel: zrušeno .
79 4. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Kralupy B Pořadatel: TJ Kralupy A - zrušeno Dvořák D. ,Kubišta J.
80 4. 4. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno Pořadatel: zrušeno .
81 4. 4. 2020, 10:00 Kralupy B - Kladno Pořadatel: zrušeno .
82 4. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou Pořadatel: zrušeno .
83 4. 4. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B Pořadatel: zrušeno .
84 4. 4. 2020, 10:00 Kladno - Kralupy Pořadatel: zrušeno .

 

Mladší žákyně

 

1. kolo
1 13. 10. 2019, 10:00 Příbram - Kladno B Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (11,11)
2 13. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Rakovník Pořadatel: 2 hřiště (2. hřiště Střední průmyslová škola, Příbram, Hrabákova 271) 2:1 (11,-21,12)
3 13. 10. 2019, 10:00 Kladno B - Rakovník 1:2 (-14,24,-12)
4 13. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Kladno A 0:2 (-19,-16)
5 13. 10. 2019, 10:00 Příbram - Rakovník 2:0 (8,11)
6 13. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Kladno B 2:0 (16,13)
7 13. 10. 2019, 10:00 Příbram - Kladno A 0:2 (-11,-22)
8 13. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Roztoky u Prahy Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (25,9)
9 13. 10. 2019, 10:00 Mělník - Králův Dvůr Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (25,15)
10 13. 10. 2019, 10:00 Neratovice - Roztoky u Prahy 0:2 (-17,-21)
11 13. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Mělník 2:0 (12,17)
12 13. 10. 2019, 10:00 Neratovice - Králův Dvůr 2:0 (9,23)
13 13. 10. 2019, 10:00 Mělník - Roztoky u Prahy 0:2 (-19,-9)
14 13. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Králův Dvůr 2:0 (13,15)
2. kolo
15 10. 11. 2019, 10:00 Kladno A - Králův Dvůr Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:1 (8,-23,9)
16 10. 11. 2019, 10:00 Rakovník - Roztoky u Prahy Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-10,-8)
17 10. 11. 2019, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr 0:2 (-14,-22)
18 10. 11. 2019, 10:00 Kladno A - Rakovník 2:0 (19,9)
19 10. 11. 2019, 10:00 Kladno B - Roztoky u Prahy 0:2 (-11,-10)
20 10. 11. 2019, 10:00 Rakovník - Králův Dvůr 1:2 (16,-15,-13)
21 10. 11. 2019, 10:00 Kladno A - Roztoky u Prahy 1:2 (-18,23,-13)
22 10. 11. 2019, 10:00 Mělník - Hořovice Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 2:0 (12,13)
23 10. 11. 2019, 10:00 Neratovice - Příbram Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-14,-19)
24 10. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Hořovice 2:0 (10,15)
25 10. 11. 2019, 10:00 Mělník - Neratovice 2:0 (13,17)
26 10. 11. 2019, 10:00 Kralupy - Příbram 2:0 (22,21)
27 10. 11. 2019, 10:00 Neratovice - Hořovice 2:0 (7,19)
28 10. 11. 2019, 10:00 Mělník - Příbram 1:2 (-17,13,-12)
3. kolo
29 1. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram Pořadatel: TJ Sokol Roztoky - NH: tělocvična ZŠ - Školní 470 - Roztoky 2:1 (-19,22,13)
30 1. 12. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-18,-17)
31 1. 12. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Příbram 0:2 (-10,-11)
32 1. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice 2:0 (13,22)
33 1. 12. 2019, 10:00 Příbram - Hořovice 2:0 (14,12)
34 1. 12. 2019, 10:00 Roztoky u Prahy - Králův Dvůr 2:0 (17,7)
35 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Kralupy Pořadatel: Vavřinec Kladno B 0:2 (-4,-14)
36 1. 12. 2019, 10:00 Kladno A - Mělník Pořadatel: 3 hřiště 2:1 (17,-29,9)
37 1. 12. 2019, 10:00 Rakovník - Neratovice 0:2 (-10,-9)
38 1. 12. 2019, 10:00 Kladno A - Kralupy 0:2 (-7,-13)
39 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Neratovice 0:2 (-8,-10)
40 1. 12. 2019, 10:00 Rakovník - Mělník 1:2 (-15,17,-10)
41 1. 12. 2019, 10:00 Kladno A - Neratovice 0:2 (-22,-22)
42 1. 12. 2019, 10:00 Rakovník - Kralupy 0:2 (-6,-9)
43 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Mělník 0:2 (-7,-18)
44 1. 12. 2019, 10:00 Kralupy - Neratovice 2:0 (23,15)
45 1. 12. 2019, 10:00 Kladno B - Kladno A 0:2 (-14,-9)
4. kolo
46 19. 1. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Rakovník Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr - tělocvična :TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun 2:0 (15,15)
47 19. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kladno A Pořadatel: 2 hřiště - hala TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun 2:0 (21,22)
48 19. 1. 2020, 10:00 Rakovník - Kladno A hala TJ Lokomotiva Beroun, Tyršova 85, 266 80 Beroun 0:2 (-12,-16)
49 19. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Kladno B 2:0 (12,9)
50 19. 1. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kladno A 0:2 (-12,-19)
51 19. 1. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Rakovník 2:0 (7,8)
52 19. 1. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Kladno B 2:1 (-21,9,9)
53 19. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Kralupy Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 0:2 (-16,-12)
54 19. 1. 2020, 10:00 Příbram - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (20,10)
55 19. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Neratovice 2:0 (12,15)
56 19. 1. 2020, 10:00 Příbram - Mělník 2:1 (-25,18,10)
57 19. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Neratovice 1:2 (14,-11,-8)
58 19. 1. 2020, 10:00 Příbram - Kralupy 0:2 (-15,-22)
59 19. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Mělník 0:2 (-12,-18)
5. kolo
60 15. 3. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr Borovský ?.
61 15. 3. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Příbram Pořadatel: zrušeno .
62 15. 3. 2020, 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice Pořadatel: zrušeno .
63 15. 3. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Příbram Pořadatel: zrušeno .
64 15. 3. 2020, 10:00 Hořovice - Příbram Pořadatel: zrušeno .
65 15. 3. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Roztoky u Prahy Pořadatel: zrušeno .
66 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Mělník Pořadatel: Vavřinec Kladno A 1:2 (-18,22,-8)
67 16. 2. 2020, 10:00 Kladno B - Neratovice Pořadatel: 3 hřiště 0:2 (-15,-8)
68 16. 2. 2020, 10:00 Rakovník - Kralupy 0:2 (-3,-7)
69 16. 2. 2020, 10:00 Kladno B - Mělník 1:2 (24,-6,-4)
70 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Kralupy 0:2 (-19,-18)
71 16. 2. 2020, 10:00 Rakovník - Neratovice 0:2 (-14,-7)
72 16. 2. 2020, 10:00 Kladno B - Kralupy 0:2 (-7,-7)
73 16. 2. 2020, 10:00 Rakovník - Mělník 0:2 (-20,-19)
74 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Neratovice 1:2 (20,-10,-14)
75 16. 2. 2020, 10:00 Mělník - Kralupy 0:2 (-18,-14)
76 16. 2. 2020, 10:00 Kladno A - Kladno B 2:0 (16,8)
6. kolo
77 5. 4. 2020, 10:00 Rakovník - Hořovice Pořadatel: VK Rakovník - zrušeno Němeček J. ,Borovský ?.
78 5. 4. 2020, 10:00 Kladno B - Příbram Pořadatel: zrušeno .
79 5. 4. 2020, 10:00 Kladno A - Hořovice Pořadatel: zrušeno .
80 5. 4. 2020, 10:00 Rakovník - Kladno B Pořadatel: zrušeno .
81 5. 4. 2020, 10:00 Kladno A - Příbram Pořadatel: zrušeno .
82 5. 4. 2020, 10:00 Kladno B - Hořovice Pořadatel: zrušeno .
83 5. 4. 2020, 10:00 Rakovník - Příbram Pořadatel: zrušeno .
84 5. 4. 2020, 10:00 Neratovice - Králův Dvůr Pořadatel: TJ Neratovice - zrušeno Koutný L. ,Vlasák J.
85 5. 4. 2020, 10:00 Mělník - Roztoky u Prahy Pořadatel: zrušeno .
86 5. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Králův Dvůr Pořadatel: zrušeno .
87 5. 4. 2020, 10:00 Neratovice - Mělník Pořadatel: zrušeno .
88 5. 4. 2020, 10:00 Kralupy - Roztoky u Prahy Pořadatel: zrušeno .
89 5. 4. 2020, 10:00 Mělník - Králův Dvůr Pořadatel: zrušeno .
90 5. 4. 2020, 10:00 Neratovice - Roztoky u Prahy Pořadatel: zrušeno .

 

Český pohár

1. kolo
1 15. 2. 2020, 09:30 Příbram - Karviná 2:0 (14,22)
2 15. 2. 2020, 09:30 Dansport - Slavia 0:2 (-16,-15)
2. kolo
3 15. 2. 2020, 11:00 Příbram - Slavia 2:0 (19,13)
4 15. 2. 2020, 11:00 Dansport - Karviná 2:0 (18,19)
5 15. 2. 2020, 11:00 Č. Třebová A - TJ Žichlínek 0:2 (-9,-21)
3. kolo
6 15. 2. 2020, 12:30 Karviná - Slavia 2:0 (15,23)
7 15. 2. 2020, 12:30 Dansport - Č. Třebová A 2:0 (20,16)
8 15. 2. 2020, 12:00 TJ Žichlínek - JUNIOR 2:0 (13,23)
4. kolo
9 15. 2. 2020, 14:00 Č. Třebová A - JUNIOR 1:2 (-21,17,-14)
10 15. 2. 2020, 14:00 Příbram - TJ Žichlínek 2:0 (23,20)
5. kolo
11 15. 2. 2020, 15:30 Karviná - JUNIOR 2:0 (23,12)
12 15. 2. 2020, 15:30 Slavia - Č. Třebová A 2:1 (-23,19,5)
6. kolo
13 15. 2. 2020, 17:00 Příbram - JUNIOR 2:0 (18,19)
14 15. 2. 2020, 17:00 Dansport - TJ Žichlínek 2:1 (-24,24,9)
7. kolo
15 16. 2. 2020, 09:00 Příbram - Č. Třebová A 2:0 (13,13)
16 16. 2. 2020, 09:00 Slavia - JUNIOR 1:2 (19,-23,-13)
8. kolo
17 16. 2. 2020, 10:30 Příbram - Dansport 0:2 (-22,-24)
18 16. 2. 2020, 10:30 Slavia - TJ Žichlínek 0:2 (-21,-18)
9. kolo
19 16. 2. 2020, 12:00 Č. Třebová A - Karviná 2:0 (14,20)
20 16. 2. 2020, 12:00 Dansport - JUNIOR 2:0 (13,16)
10. kolo
21 16. 2. 2020, 13:30 Karviná - TJ Žichlínek 1:2 (-25,23,-12)

 

Registrace členaRegistrace řidiče

Zprávy pro rodiče

30. 8. 2017 autor: -lv-

Rozvrh tréninků najdete v sekci úvod, rozpisy zápasů kadetek v sekci "zápasy", rozpisy mladších a starších žákyň na www. stc.cvf.cz v sekci mládež.

28. 6. 2016 autor: -lv-

Zájemci o zařazení do volejbalové přípravky mohou přijít vždy ve čtvrtek od 14.00-15.h. do tělocvičny Základní školy pod Svatou Horou. Nábor se týká především děvčat do 11 let. Přijďte, těšíme se na Vás.

 width=

Poslední video

Kontakt na trenéry

Lucie Valíčková
tel: 776 582 581
e-mail: lvalickova@email.cz

Jan Prokop
tel: 604 290 468
e-mail: pkp@volny.cz

Pavel Kotěšovský
tel: 721 620 686
e-mail: PKotesovsky@seznam.cz

Podporují nás

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Město Příbram

Copyright 2020 - TJ Baník Příbram